Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ékszereket hordtok...

Milyen ékszereket hordtok állandóan? Úgyértem soha nem veszitek le. És milyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a jobb fülemben 3 fülbevaló van, ebből 2-t szoktam bent hagyni szinte mindig (kivéve ha úszok).
2010. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
egy ezüst karkötő a jobb kezemen, ilyen görög mintás, színes gumi karkötők, és egy fradi medál ezüst láncon a nyakamba:)
2010. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy arany nyaklánc rajta egy arany szív-alakú kőberakásos medállal. Azoktól az emberektől van, akiket a világon legjobban szeretek (szülők, nagyszülő) :) Már csak bátyámtól kéne valami hasonló és akkor teljes lenne a kép:)
2010. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy vékony ezüstgyűrű egy apró kővel, ezt az elhunyt nagymamámtól kaptam, akit nagyon szerettem. Ez volt az első gyűrű, amit kaptam, 10 éves voltam akkor. Igazából a gyűrűsujjamon hordom a jobb kezemen, nem is szeretném másikon hordani.

Mellette a középső ujjamon egy másik vékony ezüstgyűrűt, amit édesanyámtól kaptam 14 évesen.

A nyakamban pedig ezüstláncon egy ezüst "egy gyűrű"-t:), ezt én magam vettem még 7 éve. Meglepő módon a Tolkien munkássága iránti lelkesedésemet és imádatomat fejezi ki, mert az ő könyvei számomra a világon a legcsodálatosabbak.

22/L

2010. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Arany nyaklánc medállal és a karikagyűrű.
2010. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hot_kiss ***** válasza:
Bal fülemben egy fehér gépkapocs, balkezemen 2 hajgumi és gyöngyből fűzve a nevem: BuBu > fekete alapon fehérrel és egy ugyanilyen gyöngybőlfűzött karkötő csak oldalasan piros-sárga-zöld színek felváltva (:
2010. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!