Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hová tetováltassak? Lány vagyok

Hová tetováltassak? Lány vagyok

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni egy kicsi tetoválást, de nem tudom eldönteni, hogy hová. Tényleg pici, csak nekem jelentene valamit. LÁNYOK, nektek hol van és nem bántátok meg? FIÚK, nektek hol tetszik a tetoválás egy lányon?
2010. nov. 29. 09:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-) még midnig a csuklóm áll hozzám legközelebb (ezügyben :D).Olyan helyre semmiképpen nem szeretnék, ahol ha esetleg babát várok és meghízok, megrepedezhet a bőröm (pl. has és környéke)

Köszi az ötleteket :-)

2010. nov. 29. 17:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függ... olyan helyre szeretnéd, amit el lehet takarni (mondjuk ha elegánsabb helyre mész), vagy nem annyira látványos? Mert ha igen, akkor boka, csukló, lapocka, hát. Kis minta egyébként sztem bokán és csukló belső részén mutat igazán.
2010. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis ördög van a jobb mellemen, de sajna ott idővel tényleg "megrepedhet" a bőr:(
2010. dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!