Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha ilyen alakom van? Ez...

Gáz, ha ilyen alakom van? Ez még nem az a hűűű de nagyon kövér nem?

Figyelt kérdés

[link]



Van mint leadni ez tény,de gáz?


2010. nov. 29. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
egyáltalán nem gáz. van akinek pont ez jön be és szerintem is jobb mint a csontsovány lányok (:
2010. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tök rendben van a lány a képen. Van mell, comb, meg minden ami kell egy NŐNEK. Mert akiket látsz az újságban csontkollekciókat, azok nem nevezhetőek nőknek.
2010. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

A kedves, mosolygós pofid kompenzálja némileg a tested látványát, de sztm sürgősen alakítsd át magad. Gáz. Rögtön eszembe jut a fotó láttán, hogy "ajjaj!, mi lesz ebből 10 év múlva."

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?Hány centi vagy?Nem gáz egyáltalán,jól áll!
2010. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 hot_kiss ***** válasza:
70%
Nagyon szép arcodvan és egyántalán nem gáz, de ezzel Te is tisztában vagy, hogy van mit leadni. Csak ne ess túlzásba! (:
2010. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
te is tudod hogy igen van mit leadni,de szerintem az osszhang a fontos,es te nagyon jol nezel ki. marmint amit megtudok allapitani. egy bikiniben konnyebb lenne velemenyt mondanom.
2010. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen alkatú vagyok, szerintem ezzel semmi baj :) Nem érzem hátrányát, és nyugi, jól nézel ki!!
2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Hát egy minusz 7 kg jól esne..
2010. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a jó válaszokat,tudom,hogy mehetne,pár kiló le..
2010. nov. 29. 14:41
 10/18 tetris ***** válasza:

Szerintem tök helyes lány vagy, ne változtass semmit! Szép az arcod, kedves a mosolyod, arányos a testalkatod. Manöken akarsz lenni, vagy mi? Mert ha igen, akkor fogyassz! EGyébként szerintem nem kéne.

Na jó, talán 2-3 kg. Esetleg.

2010. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!