Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? :S...

Nagyon kövér vagyok? :S Hihetetlenül zavar, hogy így nézek ki, de hiába futok, és mellette alig eszem, szinte semmit nem változik az alakom. :S

Figyelt kérdés
179 cm magas vagyok és 68 kg, de sokkal többnek nézek ki.:S kép priviben annak aki szeretne.:)
2011. febr. 28. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na én erre a képre kiváncsi lennék!
2011. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Da puta madre ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így megmondani kövér vagy-e . A súlyod nem sok, de nem tudni a testzsírszázalékodat. Nem mindegy, hogy zsírból, vagy izomból vagy 68 kiló. Ha tennél fel képet jobban láthatnánk ezeket a dolgokat, vagy ha nem akarsz, küld el!
2011. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehez a magassághoz egyáltalán nem vészes ez a suly,persze nem mindegy hogyan oszlik el.Van aki hiába jo sulrya és mondjuk vékonyak a lábai ha nagy a hátsoja vagy uszogumiján van az összes felesleg.Szerintem neked csak célzottan kell egy bizonyos testrészt alakítanod.
2011. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elküldheted a képet, ha gondolod, őszinte leszek. Egyébként nem tűnik annyira durvának a helyzet szerintem.
2011. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elhinni, hogy 179 centihez bárkinek sok legyen a 68 kg, de lehet, h nem elég jó a képzelőerőm...
2011. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
elvileg mindenkinek elküldtem.:) véleményt írjatok légyszi. köszönöm.:)
2011. febr. 28. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam megnézni!
2011. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldenél? :)
2011. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Elküldtem mégegyszer, hátha.:)

Utolsó: Nem jelzi, hogy tudnék neked privit küldeni.:)

2011. febr. 28. 21:54
 10/15 Da puta madre ***** válasza:

Nézd, amit látni az az, hogy nem rossz az alakod. De nem is jó. Jó lehet, megfelelő munkával és étkezéssel. Amit gondolok a kép alapján, hogy nem jól táplálkozol, és szerintem talán még az öltözködésed is hibás. Divatos lehet a feszülős nadrág, de elrontja az alakotokat. Neked is, és a többi lánynak is. Annyira feszes, hogy elszorít.

Diétával kapcsolatban tanács:

Mindenképp kell megfelelő mennyiségű fehérje, és szénhidrát is! Elhagyni egyiket sem szabad. Fehérje kell az izom építéshez, és megtartáshoz is. Ha nem eszel elég fehérjét izmot vesztesz, és puha leszel.

Sok sikert, és ne keseredj el, nem vagy kövér egyáltalán.

2011. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!