Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Terhesség alatt lehet hajat...

Terhesség alatt lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ajánlott, max egy gyenge kis melír, de én azt semm tenném, mert agy csomó káros vegyi anyag bejut a szervezetedbe a fejbőrön át meg a belégzéssel és az nem tesz jót a babának. Én a hajlakktól is tartózkodnék meg a szolárium, körömlakk sem tesz jót.
2008. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
81%
Nem tudom, nekem mindenki (fodrász, védőnő, orvos) azt mondta, hogy lehet. Nem jut be a szervezetedbe a vegyi anyag (az akkor is elég gáz lenne, ha nem vagy terhes), csak nem jó belélegezni, inkább azzal van a gond, úgyhogy nyisd ki az ablakot!
2008. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb orvos szerint a hajfestés az első harmadot követően nem veszélyes.De ha aggódsz használj hennát vagy kérj melírt.A melírozásnál a fejbőr nem érintkezik káros anyagokkal.
2008. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!