Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e festeni a hajat...

Lehet-e festeni a hajat terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sok eltérő véleményt hallani, valaki azt állítja igen, valaki azt, hogy nem. De valójában mennyire ártalmas a babára nézve? A színezők nem fogják be a hajam...

(6 hónapos kismama)


2010. júl. 11. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet festeni. Végig festettem és nem lett a világon semmi baj.
2010. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy a hajfestékekre allergiás, akkor igen. A babának semmi baja sem lesz.
2010. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig festettem,söt meliroztattam is,és semmi baja a babámnak!:)
2010. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két szabály van:

- jól szellőző helyiségben, hogy ne nagyon lélegezd be

- ammóniamentes festékkel mert az még biztonságosabb.


Ez olyan dolog mint a kóla, kávé, stb...lehet csak éppen finoman, keretekközött. Persze van aki nem keretek között csinálja de én úgy voltam vele hogy tegyek meg minden óvintézkedést mert lehet hogy aki végig lávézik/kólázik/ammóniát lélegzik, neki egyszerűen csak szerncséje volt hogy nem lett belőle baj...

2010. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! én már 3szor is festettem a hajam eddig a terhességem alatt, csak az a gáz, hogy eddig nem hullott de amióta babát várok jobban hullik és a hajfesték még pluszba rá is segített, úgy hogy szépen megritkult. Hosszú hajam van. Ha a tiéd is hosszú, akkor szerintem csak óvatosan, nehogy te is így járj :-) én nem tudtam volna ammóniamentesen használni, sose használtam, az én hajamat az nem fogja be.

27h km

2010. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ammóniamentes nekem sem fogta be soha a hajam, így most sem. Esküvőre megyek, szeretném ha legalább a fejem rendesen nézne ki... :)
2010. júl. 11. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak 20.héten engedte meg a doki a festést, akkor is csak hennával. Barna az alapszínem, évek óta szőkére voltam festve, de most visszafestettem az alapszínre. Elsőre befogta, ennek már 6.hete és mégcsak most kezd kicsit fakulni a színe.

Itt nagyon jó festékeket találsz:


[link]


Sok sikert és boldog babavárást!:)

2010. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, h az első 12 hétben nem ajánlatos.
2010. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!