Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire szimpatikus neked ez...

Mennyire szimpatikus neked ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. dec. 1. 00:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

én szívesen megismerkednék vele. te vagy a képen vagy csak ismerős?

19/L

2010. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a képen:)
2010. dec. 1. 00:43
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem szimpatikus, de nem vele van bajom, hanem hogy eszembe jut róla a régi önmagam, aki elég hasonló volt, nekem a szomorúság jön le róla, meg az hogy nem érdekli saját maga, semmibe nézi magát.


18/L

2010. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

nekem is egy kicsit depressziósnak tűnik. itt van egy pár kép amiből erre lehet következtetni:


[link]


[link]


[link]



mondjuk az utolsóbol nem annyira, de lehet, hogy szándékosan csinált ilyen képeket. amúgy a hi5-jáb csak ilyen képei vannak...még van vagy 1-2, amit nem mutattam meg, de nem is olyan fontosak...a lényeg, hogy csak az a lufis van kinnt, a többi mind abban a szobában van.

2010. dec. 1. 00:53
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a heroin jut eszember róla, nem is a depresszió..
2010. dec. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira szimpatikus, egy lány ne dohányozzon.

Persze ezek csak képek, a valóságban ki tudja milyen...

2010. dec. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

drogos feje van

unszimpatikus

22/L

2010. dec. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%

egy lány ne dohányozzon:D micsoda diszkrimináció....

egyébként én nem tudom, ezek nagyon beállított képek, azokból meg nem sok mindent lehet leszűrni.

2010. dec. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Drog és depresszió, önmarcangolás ami eszembe jut....inkább ijesztő mint szimpi :S
2010. dec. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Első kép: cigi, bárgyú tekintet, úgyhogy megy is a levesbe, a többit meg sem nézem.

Jó megnézem: én egy ilyen csajjal nem is állnék szóba, mert egyszerűen kizárt, hogy közös témánk legyen, kizárt, hogy bármelyikünk is tudna "adni" a másiknak valamit, amitől bármelyikünk is úgy érezhetné, hogy kicsit több lett ettől.

2010. dec. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!