Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába nőiesen öltözködök, nem érzem magam nőiesnek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy csinos vagyok, de akkor sem érzem magam nőiesnek pedig van önbizalmam!
2009. jan. 17. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A nőiesség fogalma elég tág. Nem mindenkinél ugyan azt jelenti. Mi az, amit hiányolsz magadban? Ha megvan a nőies alakod, akkor kellenek a nőies viseletek, valamint a nőies viselkedés. Melyik nincs meg, vagy melyik hiányos? Az öltözetről nincs mit beszélni, mindenki tudja, milyen a nőcis. A viselkedés már megoszlik az emberek számára, mert van akinek az ún. macskás nő a NŐ, van akinek a kevésbé hisztérikus a NŐ, és még lehetne sorolni. Mindenképp kell a báj, a kedvesség, a finomság ahhoz, hogy igazi nő legyen egy nő...

Magam is egy nő vagyok, akiről azt mondják, hogy igazi nő, de még úgy érzem, hogy csiszolandó kicsit, bár így is kiválóan érzem magam.

2009. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hat valoszinu hogy a magabiztossagodal is baj lehet. Ha nonek erzed magad, akor jobb a kisugarzasod, es noies leszel, de ha te nem latod magadban a noiesseget, akor nem varhatod el hogy mas lassa benned! Viselkedj noiesen, huzd ki magad, mosojogj es minden jo lesz ;)
2009. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a viselkedésem miatt, mert fiúkkal nőttem fel és egy kicsit olyan a stílusom, mint az övék!

Hogy viselkedjek, hogy nőies legyek?

2009. jan. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!