Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akámennyire öltözködök átlagos...

Akámennyire öltözködök átlagosan mindig mindenki azt mondja, hogy kihívóan nézek ki? Mit tehetnék, hogy átlagosan nézzek ki?

Figyelt kérdés

Ha egy sima pólót és farmernadrágot veszek fel akkor is azt mondja mindenki,hogy kihívó.Nem úgy szoktam viselkedni,mint egy k... és buta se vagyok.Elég komoly céljaim vannak az életben.Sminkelni meg csak néha alkalmakkor szoktam,akkor se sokat.Mivel lehet a baj vagy ez egyáltalán nem is baj?

19L


2010. jún. 12. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább a kisugárzásod lehet az oka. Meg mondjuk nem mind1, hogy a farmer+póló milyen farmer plussz póló:) Egy feszülős farmer, feszülős pólóval szerintem is lehet kihívó. Amúgy, ha téged ez nem zavar, meg vagy elégedve önmagaddal, akkor nem baj. Meg ha a kisugárzásodon múlik (van akinek jut szexepil, van akinek nem), akkor nem is nagyon tehetsz ellene:)
2010. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű farmer rövidnadrág combközépig ér és egy sima nem a legfeszülősebb póló,de lehet,hogy a kisugárzásommal lehet valami.Nem igazán zavar,de ha zavarna is akkor se tudnék mit csinálni neki.
2010. jún. 12. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
ne akarj átlagosan kinézni..;)
2013. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!