Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szép az arcom (igaz még...

Ha szép az arcom (igaz még pattanásos vagyok egy kicsit) de ha a későbbiekben elmúlana és szeretnék modellkedni, lehetséges-e ha egyébként alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy már vannak hajmodellek is, tehát ott csak az arc és a haj a lényeg.
2010. dec. 3. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyesmire igazán kereslet, ahhoz nem itt kéne élned és nagyon kirívóan csodálatosnak lenned.
2010. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hány cm vagy:) nem mindegy, hogy 150, vagy 169. Én is modell szeretnék lenni, de mondjuk én 178 cm vagyok 15 éves létemre: D
2010. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent nálad az alacsony, de 170 alatt ne nagyon reménykedj.És ezt a 170-et is ugy értsd, hogy ha csak ilyen magas vagy, akkor valami fenomenális arcodnak kell lenni.Amugy a minimum a 174-5 centi körül van.
2010. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képet!!!
2010. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A legjobb ha valaki 175-180 cm. Alatta max fotómodell lehetsz, Magyarországon viszont erre kevés a kereslet (a modellekre úgy általában is az), külföldre ez alatt szinte biztos,hogy nem mehetsz. Max ha tényleg extra szép, különleges, karakteres vagy.
2010. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy jó ügynékségnél 173-nál nem vesznek fel, és ha foto modell akarsz leni,ami nem lehetsz mivel egy ügynökség CSAK olyanokat vesz fel akik manökenek és foto modellek is lehetnek egyben:P
2011. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs 173cm alatt előző
2011. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!