Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor mondjátok egy lányra,...

Mikor mondjátok egy lányra, hogy nem nőies? Mit takar nálatok a nőietlen szó? Milyen lány ugrik be róla?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Aki deszka elöl hátul, keskeny a csipője és széles a válla. Nekem ez az első ami beugrik
2010. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem az alkaton múlik, azzal születik az ember,nem maga választja. Van,hogy egy dagadt pasinak is nagy csöcsei vannak,mégsem nőies :)

Ami viszont rontja a nőiességet,ha valaki lány létére disznópásztor stílusban beszél, paraszt hangnemben és még káromkodik is mellé rendesen, De az öltözködés is sokat tesz: kinyúlt, bő, fiús pólók,semmi alakot megmutató ruhadarab. Igénytelenség úgyszintén: ápolatlan köröm,haj stb.

2010. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is az alak, tehát elől deszka, hátul léc alkat. Nőies az a lány, akinek van csípője, melle, feneke, hosszú haja, hosszú körmei stb.
2010. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért megnézném,mennyire tartanád nőiesnek azt a lányt,akinek "van" melle csípője,rajta meg meg kopott igénytelen póló 3 számmal nagyobb melegítővel. Hosszú zsíros haja meg hosszú koszos körmei vannak... Bár a haj és köröm amúgy sem tartozik az alkathoz...
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egy lány csinos akkor a legszakadtabb göncbe is az, de ez az én véleményem.
2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akin már hibázik egy két dolgog azon segíthet a jó ruha választás.
2010. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az igénytelen hajra/körömre gondoltam. De egyértelmű, hogy a pasiknak nem a formátlan lányok jönnek be most mit lehet tenni.
2010. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
van egy barátnőm elöl deszka hátul léc keskeny a csípője a válla az alkatához képest kifejezetten széles de még soha senki se mondta róla hogy nőietlne lenne, iszonyú szép nőiesen öltözködik teljesen nőies.
2010. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azokat, akik bő férfipólóban meg bemudában/bő nadrágban járnak böhöm edzőcsukával meg óriás bumfordi hátizsákkal, egyszerű, könnyen kezelhető hajjal, amivel láthatóan nem foglalkoztak sokat, no smink/bőrápolás/arcápolás... pl. volt biosztanárnőm így festett... nekem ő ugrik be arra, hogy nőietlen (ja, és ehhez tipikusan ilyen férfias-atlétikus alkata volt, széles vállal, derék nélkül, keskeny szájjal).
2010. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy "nem szép" nő is lehes nőies. Sztem szóval nem a genetikán múlik. Van egy minimum ápoltság, amit ha vki nem üt meg, nekem nőietlen. Pl: csüngő haj vagy felaggatott lófarok, rágott vagy nem tiszta körmök, hanyag ruhák és a beszéd... egy nő ne káromkodjon, mint egy kocsis. (Egyébként egy sportos csaj is lehet nőies).
2010. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!