Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a rajzok, miért sikeresek...

Ezek a rajzok, miért sikeresek, népszerűbbek a többi rajzomnál?

Figyelt kérdés

Van pár rajz, ami kicsit több érdeklődést mutat a környezetemben. Szeretném megkérdezni a véleményeteket, hogy ez miért van így? Mit csináltam "jobban" mint máskor. Úgy gondolom,voltak már jobb munkáim is, még is ezt emelik ki a legjobban. Továbbá arra is kíváncsi lennék, hogy mik azok a pontok ahol nagyot, vagy kicsit hibáztam.



És akkor a munkák, amiket jobbnak találnak:

[link]

[link]

[link]

Azok a rajzok ami az én részem felől,sokkal jobbak:D .:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


15/F


2011. aug. 19. 11:33
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:

Ez szubjektív dolog. Nekem például az angyalos (autumn) tetszik a legjobban. :) Az nagyon szép.


Valószínű azért ezek népszerűbbek mert a témaválasztás több embernek tetszik, Harry Potter, női portrék.


Viszont amiket alább írtál azok technikásabbak, szóval aki ért hozzá azokat is jobbnak láthatja.

2011. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
te rajzoltad a kurt cobainost is? az pont olyan mint a kép. azt nem te rajzoltad szerintem.
2011. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy ó rajzos!

Naponta tesznek fel ide kérdéseket, hogy "jók a rajzaim?" és azok a rajzok egytől egyig valami borzadájok. Persze ha nem tetszésünket fejtjük ki akkor meg besértődnek.


De végre vannak itt jó rajzok is...

2011. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

1.-nek: hozzáértők mondták, rajztanár(rendes művész titulussal!), osztálytársak(mivel ilyen "művészképzőbe" járok), évfolyamtársak(bár ők lehet nem értenek hozzá), és nagyobbak, akik már többet láttak tőlem,tőlünk :D


2.-nak: Én rajzoltam, kösz a "bizalmat", vagy dicséretet ha ezt annak szántad :) . De nem is az volt a kérdésem tárgya :D

2011. aug. 19. 12:03
 5/39 anonim ***** válasza:

Egy rajz nem attól lesz jó, hogy jól sikerülnek a vonalak, hanem attól, hogy van mondanivalója és kifejezőere. Ez a fenti 3-ben sokkal jobban megvan, mint az alsókban, bár csak 3-at néztem meg az alsóból is.

A felsőkön fantasztikusan ábrázolod az érzelmeket az arcokon. Az alsókban nincs semmi, csak a vonalak. Egyébként üresek, nincs mondanivaló.

2011. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
kifejezőere = kifejezőereje
2011. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

3.- köszi! Ja, én is nemrég írtam kritikát,és lepontoztak 86%-ról 80%-ra. Nem értem ezeket. Nyilván én is besértődnék annyi évesen, de akkor nem tennék fel kérdést xD

Na de elkalandoztunk:D

2011. aug. 19. 12:04
 8/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is azért, amit az első mondott: a témaválasztás. Meg a stílus miatt.


Egyébként jobbagyféltekésen tanultál rajzolni?

2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
4.- igen, ez lehet egy jó meglátás. Mondjuk én nem vagyok az a tipikus,aki érzelmekkel tölt fel valamit, csak ha előfordul akkor lehet hogy ez az eredménye. Nem tudom. Mindenesetre a legeslegutolsó link, abba van érzelem(legalább is én azt hiszem... :D).
2011. aug. 19. 12:07
 10/39 A kérdező kommentje:
5.-nem, csak úgy simán. Most egy ilyen "művészképzőbe" járok egy éve, ott fejlődtem rengeteget. Édesapámban van nagy tehetség, ő jobban rajzol-bár csak Jézus-korban lévő munkáit tudtam megcsodálni :D-
2011. aug. 19. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!