Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszik a...

Lányok! Nektek tetszik a combcsizma?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
nem
2010. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%
ha r*banc lennék....
2010. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
nem
2010. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon!!!Nekem van 2 is!
2010. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
tetszene,lapos talpúba... ha elég vastag lenne hozzá a lábam....de így maradok a bokacsizmáknál:D
2010. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
k.rvás
2010. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Na ez az, amitől én ki vagyok akadva! Egy combcsizma miért lenne k**vás? Gondold már végig...igencsak függ a ruházattól is, h provokatív vagy nem. Most felveszel egy farmert, pulcsit, combcsizmát, meg egy kabátot. Ejj de büdös r**anc vagy!!! Hányok az ilyen emberektől, akik dobálóznak a k**va, a r**anc, a l*tyó és még sorolhatnám milyen szavakkal...Először is tisztázzátok már magatokban, hogy mit jelent, kik azok, és nézd meg a ruházatukat. Azt ugyan elismerem, hogy vannak provokatívabb fazonú combcsizmák, de MINDEN a ruházattól függ!


De hogy a kérdésre is válaszoljak...:D

Nekem nagyon tetszenek a combcsizmák!!!! Szerintem az is tud sportos, szexis, csinos lenni! Ruházat és fazon...:)

2010. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, csak nekem meg vastag a lábam és azért nem akarnak feljönni... :-S
2010. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kerdesemvan válasza:

utolsó válaszoló egyettérzek veled...:p

Nekemis tetszenek szerintem nem krvás egy kicsit sem,csak egyszerüen most ez megy:)

Attól még nem vagy krvás,ha olyat veszel ami szép és divatos:)

Lekell szokni ezekről a "krvás" kifejezésekről.

Anyum is ezt mondaná,de tudja,hogy anno ö idejében is ugyanilyen divatirányzatok voltak,és mindegyikhez hozzá kell szokni meg kell szeretni,és ha nem is annyira a stilusod,ugyis megtalálod a középutat.

Szerintem stilusosak,de ez csak vélemény.

Van lapos talpúba is nagyon sok.

Nekem a szürke kifordított bőr a kedvencem,igaz még nekem nincs,de szeretnék vásárolni.

Szóval egy szó mint száz,nekem tetszik.

És nem krvás egy cseppet sem:)

Akkor a miniszoknya is az?Régebb ha valaki minibe volt az krvás volt,mostmár ez alapkövetelmény,hogy buliba minibe mennek a csajok...ez a korral változik:) micsoda naiv felfogás ez a krvás...:)

2010. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lapos sarkú (modjuk) fekete comb csizmit elviselném (L)... de a pasim kidobna vele együtt...
2010. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!