Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk csak ezt nézik? (lányok...

A fiúk csak ezt nézik? (lányok és fiúk válaszát várom) Nektek mi jön be?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, egyaránt hordok csajosabb és vadabb cuccokat is, de sosincs kint a mellem, seggem, ilyesmi. Az osztályunkba jár egy csaj, ő csak ilyen k*rvás cuccokat hord, és 13 éves létére kb. az összes nyolcadikos és hetedikes fiúval járt már... Az öltözködésemben a csajoktól csak pozitív visszajelzéseket kapok, de a fiúk az ilyen k*rvákra buknak (mint a másik csaj)? Pasik, csajok, nektek mi jön be öltözködésben?
2011. okt. 25. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,szerintem most sz.rd le,hogy a fiúk a k.rvás lányokra buknak! Majd találsz egy normális fiút,akinek tetszel rendes ruhában is! Egy dolgot tanulj meg: a k.rvás lányokkal fekszenek a fiúk, a rendes lányokkal kelnek! Nem mindegy!
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zsákos_Frodó ***** válasza:
80%
Hát a normális fiúk még nem buknak a 13 évesekre.
2011. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Mi férfiak már csak olyanok vagyunk, hogy az extrémebb dolgokhoz vonzódunk!

Legyen az nő motor kocsi vagy bárki-bármi!

De ezen ne lepődj meg.Ráérsz felnőni és ezeken agyalni még!Legyél minél tovább gyerek, míg lehet és annál később kezdenek az élet nehézségei gyötörni!

Mikor eljön az idő neked is megjelennek azok az emberek, akik számítani fognak.Addigra a "k....s" kiscsaj már vagy anyuka lesz és egy boldogtalan kapcsolatban fog szenvedni, vagy már mindent megélten belefásul az elhamarkodott életébe 20 évesen.

2011. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Válaszolva a kérdésedre: én normálisan öltözködöm,nincs kint semmi intimebb testrészem és nagyon gyűlölöm,ha olyan nőt,lányt látok az utcán,akinek kint van a feneke vagy a melle,mert olyan érzésem van,mintha rá akarná erőltetni magát és a "szépségét" mindenkire! Szerintem akit csak így vesznek észre,az elég semmitmondó egyéniség lehet. Minden embernek van egy saját kisugárzása. Ha ez nem elég,hogy észre vegyenek,akkor régen rossz!
2011. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a 13-14 éveseknek még az a durva hogy látszik kicsit is a melle, ez majd változik és akkor majd az lesz az izgi hogy nem. ezen ne aggódj, ezek a lányok elhasználódnak, te meg nem.
2011. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Csúnya dolog az irigység. Különben is még kölyök vagy, minek neked még pasi?
2011. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt utolsó,a 13-14 éves lányokat sok helyen megszólják azért mert még nem volt pasijuk,tisztelt válaszoló lehet hogy ön már erősen túl van az említett korosztályon,de véleményem szerint e korosztály már nem kifejezetten "kölyök",s úgy gondolom e szócska meglehetősen sértő.

Mindezt írtam mint egy 14 éves lányt aki aki blúzt,blézert,elegáns ruhákat és szolid körömcipőt hord s még nem volt pasija,s ezért megszólják a nála fiatalabbak is.

2011. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek. Másoktól függsz, nincs még egyéniséged. Egy érett nő biztos nem azért magának pasit, mert ciki, ha nincs. Nekem 18 évesen lett először párom, és senki sem tett rám megjegyzést emiatt.

Tudod miért? Mert egy értelmes lány vagyok és ezt mások is tudták, tiszteletben tartották a döntésem. Nehogy már azért feküdjek le valakivel, mert más úgy akarja, vagy mert az a ,,trendi".

Ja, és nem a körömcipőtől a blézertől vagy egyéb elegáns ruháktól leszel felnőtt nő. Állj a sarkadra, legyen egyéniséged, ne azért csinálj valamit, mert mások úgy akarják.

2011. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia én is 13 éves fiú vagyok és inkább a normálisabbakra bukom. Volt az osztályban egy csaj aki tök nrmális volt most meg már lett egy kis ribanc beütése a több k...a miatt ugyhogy ez gáz ha ragályos:/
2012. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát! :) Azóta a másik csajt kirúgták, és most valami kisegítőbe jár hasonszőrű "barátnőivel" (mindegyik k*rva, de nem lényeg), nekem meg új baráti társaságom lett, akiknél nem számít, hogy öltözöl, az egyéniségeink miatt szeretjük egymást :)
2012. júl. 26. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!