Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tablófotózásra sminkessel...

Tablófotózásra sminkessel szoktak sminket csinálni?

Figyelt kérdés
Csak mert sokaktól hallottam, hogy ezért sminkeshez mennek.. tényleg ez a szokás?:s (8.os vagyok)
2010. dec. 6. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nyolcadikban eszembe sem jutott. elmentem, mosolyogtam, ennyi. 14 éves kislánynak minek kellene? Drága, felesleges. Az ember ennyi idősen természetesen a legszebb.

Most már középsuliban vagyok végzős, de nem hiszem, hogy most fogok sminkest alkalmazni, sőt biztosan nem. Magamnak is meg tudom csinálni, de biztos nem viszem majd túlzásba.

2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most érettségiztem. Tablófotózáshoz nem vittük túlzásba. Aki tudta kisminkelte magát kicsit extrábban, vagy ha úgy sikerült időpontot kapnia a fotóshoz, hogy pont szalagavató utáni nap akkor még a haja megmaradt, ha olyan volt. De amúgy a legtöbben szempillaspirál+szemceruza sminkben voltak. Esetleg alapozó aki jobban rászorult mert vannak bőrhibái. De 8.ban még ez is túlzás sztem.
2010. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8.-ban? sminkes? jesszus....anno télleg csak anyád rádatott egy blúzt, elküldött a suliba, előtte elmondta 900szor h mosolyogj és ennyi. sminkes.....dehogy volt sminkes. érettséginél is otthon sminkeltem ki saját magamat, kihúztam a szemem és ennyi.
2010. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, 8.-ban profi smink tablóra? Nálunk gimis tablónál volt összesen 2 lány, akik elmentek sminkeshez... ne tudd meg, annyira kilógtak a tablón a sorból, annyira műnek tűntek... rajtam szempillaspirál volt és színtelen Labello, mégsem lógtam ki...
2010. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Izéljetek le nyugodtan, de nekünk is most lesz a tablófotózás (holnap). És 8.-os vagyok.. És megyek sminkeshez. :)

De ezzel nem azt mondom hogy kötelező...magadnak is nyugodtan megcsinálhatod. :) Ahogy te szeretnéd! :D

2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk lesz fodrász és sminkes,én korrektort,spirált és szájfényt teszek fel,nekem ennyi tökéletes.

A hajamat meg a fodrász csinálja mint a többieknek(akik akartak).Pl az egyik osztálytársam nem kért sminkest se fodrászt se.Csak a természetesség.:)8.o

2023. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!