Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nagyobb eséllyel...

Tényleg nagyobb eséllyel felvesznek pultosnak, ha nagyon szép vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs vendéglátói végzettségem, de nagyon szeretnék pultos lenni...


L20


2010. dec. 7. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

biztosan nagyobbak az esélyeid:)

de át gondoltad te ennek a munkának a hátrányait is?


22L

2010. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen persze,ilyen a világ sajnos,de nem árt ha kicsit értessz is valamihez..
2010. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Milyen hátrányokra gondolsz?


Amúgy irodavezetői végzettségem van.

2010. dec. 7. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz annyira pultos lenni ilyen végzettséggel? Attól függ hol akarsz az lenni. Kocsmában? Hallgathatod a részegek megjegyzéseit, ha valaki összehányja a helyet, akkor te takarítod fel, robotolhatsz egész nap a füstben semmi pénzért. Mondjuk az jó dolog, hogy ennyi idősen már dolgozni szeretnél. Ha nincs más, kezdő munkahelynek oké, de én a helyedben biztos nem állnék meg itt.
2010. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Titkárnő is lennék, de ahhoz manapság már diploma, nyelvismeret szükségeltetik... Nyelvérzékem nem sok van, éppenhogy beszélek németül közép szinten, angolt alap szinten. Továbbtanulni nincs lehetőségem.
2010. dec. 7. 16:05
 6/13 anonim ***** válasza:

jól írta le a hátrányait 16:00!

Én még hozzá tenném azt is, hogy majd kapod a mocskosabbnál mocskosabb megjegyzéseket, és ajánlatokat. Lehet, hogy úgy gondolod, hogy nem törődnél vele és stb.. de a végtelenségig nem lehet bírni, tűrni! És ne történjen meg, de még az is előfordulhat, hogy egy részeg állat kinéz magának, megvárja ameddig végzel, és mikor mész haza utánad megy és....:S

volt már ilyen a történelemben sajnos!

Cselédkedsz a semmi pénzért, én nem csinálnám!

2010. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jajj, ez elég elrettentő! :S


Igazából szerintem Ausztriába fogok kimenni dolgozni, mert itthon nem nagyon tudok magammal mit kezdeni... :(

2010. dec. 7. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:

persze nyilván nem mondom, hogy veled is meg fog történni, mert azért nem minden nap történik ilyen, de az ördög nem alszik!:(

meg ez is inkább a kocsmákra jellemző.

Kocsmára gondoltál egyébként, vagy inkább egy hangulatos kávézóra, vagy reggelizőre ilyesmi?

2010. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha színvonalasabb helyre mész, akkor nincs gond, de egy sarki kiskocsmában minden elképzelhető.

Színvonalasabb helyre viszont általában szakirányú végzettséget kérnek.:(

Tapasztalat. Én is 20 vagyok, hónapok óta keresek munkát, késdobálókba biztos mehetnék, de annyira nem rossz a helyzet. Színvonalas helyre maximum beugrósnak vennének föl, de akkor ne tervezz előre programot, és se ünnepek, se hétvége, mert általában akkor kell beugrani, mert mindenki más otthon van a családjával, Te meg melózhetsz. Ráadásul egy beugrósnak a bére is nagyon kevés...nekem 500 ft-ot ajánlottak óránként, és a borravalót nem lehet megtartani...namost óránként 500 semmi, ha nem rendszeresen dolgozol, csak akkor, ha valaki helyett kell menni...

Akkor már inkább egy gyorsétterem...de mivel jönnek az ünnepek, nem érdemes munkát keresni, mert sehol nem vesznek föl januárig...:p

2010. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kocsmára gondoltam, de most elrettentem... Tudom, hogy színvonalasabb helyre szakirányú végzettség kell, az meg nincs. :/

Amúgy majd jövő májustól keresek munkát, akkor hagyom abba sulit.

2010. dec. 7. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!