Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még csak 13 éves vagy és...

Még csak 13 éves vagy és kicsi a cicim, tudom, hogy még nem kell nagynak lennie, de a többieké sokkal nagyobb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ? Várj...
2010. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmit várj még megnő.Nem kell olyannak lennie mint "többieknek".Örülj, hogy nem lesz 20 éves korodra lógó tőgyed.
2010. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem még nem is volt mellem, mikor másnak már "rázkódott" tesi órán futásnál. Aztán olyan szép nagy melleim lettek, hogy na még. És már 23 vagyok, de nem lógnak. Nem tudom ki találta ki, hogy 20 éves korra lóg a nagy mell? Talán akinek nincs de titokban szeretne és ezzel nyugtatja magát?
2010. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért zavar, mert a többi lány arról beszél néha, hogy az enyém milyen kicsi :,(
2010. dec. 11. 14:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük! Esetleg vegyél olyan ruhákat, ahol nem feltűnő, pl. a vállra hajtható vagy kámzsanyakú pulcsik tökéletesek - fel se tűnik alatta az ember melle, akár kicsi, akár nagy.

A többiek meg majd kinövik ezt :)

2010. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ne törödj vele... nekem az osztályban az elsöként kezdett nöni a mellem, a fiuk emiatt csufoltak is, mert azt hitték tömöm valamivel a melltartot... aztán most hogy 18 lettem, egyáltalán nem nagyok a melleim... szal az hogy még most kicsi, nem azt jelenti hogy az is marad... különben meg a nagy mell kényelmetlen. nem mondom hogy enyém kicsi, de pont az a közepes ami megfelel és sokan nálam nagyobb mellüek, mégsem irigylem egy percig sem, a barátom igy is szeret és szépnek tart.
2010. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

12 vagyok 80D-s mellekkel :S:S

cserélünk ?:D

2010. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Uccsó én már felnőtt vagyok, de még én is cserélnék :D Feltéve, hogy kerekek.
2010. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Ennyi idősen én is hasonló cipőben jártam, tudom, milyen érzés. De várj türelemmel, meg fog nőni. Most még felesleges ezen rágódni. :)
2010. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a bíztatást :))
2010. dec. 11. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!