Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs hozzá alakom, de tetszik...

Nincs hozzá alakom, de tetszik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Annyira tetszik a köldök pc,szeretnék csinálltatni, mikor meglátom valakin eltudok olvasni, oda vagyok érte, de duci vagyok,nekem nem állna jól, nem is másnak mutogatni,hanem csak magamnak, szerintetek megcsinálltassam?

Nagyon vágyok rá régóta,lefogyni nem tudok,és őszintén nem is akarok,de tényleg nem mutogatni,de nagyon tetszenek..

Csak nekem így "itthonra"


2010. dec. 11. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon szeretnéd :)))
2010. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de nem járok hasvillantós ruhákban, nem másnak csináltattam, egyszerűen nekem tetszik, és kész. Egyáltalán nem bántam meg, szerintem nyugodtan csináltass, ha szeretnél. (Nekem pl. a munkahelyemen sem tudják, hogy van.)
2010. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Halátnánk rólag képet, lehet kiferülne, hogy van hozzá alakod, csak úgygondolod, hogy nincs.
2010. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megéri-e,de akkor csinálltatok!

Mert tényleg van hájam, de magamnak szeretném,mert annyira nagyon tetszik..

Nem fogom én mutogatni, strandon is olyan fürdőruhában vagyok direkt a hasam miatt,ami rálóg a hasamra, csak nagyon tetszik!:)

2010. dec. 11. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Több molett ismerősöm is megcsináltatta. Na és? Ha kell, akkor miért ne?
2010. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor rajta, csináltass! :)
2010. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, szerintem is csináltasd meg. : )
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Örülök,hogy vannak még emberek,akik nem ítélik el a ducibb csajokat, akik nem anoreksziásak..! :)

2010. dec. 11. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Jááááj,ne is mond. Én is odavagyok érte,de nagyon. Csak az a gond,hogy rajtam is van egy kis felesleg,főleg a hasamon :S (pedig csak 56kg vagyok a 165 cm-hez) de a hasamon meglátszik...

17L

2010. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!