Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek csajosabban...

Hogyan öltözködjek csajosabban? Nincs tökéletes alakom, de szeretnék stílust váltani.

Figyelt kérdés
Szóval 158cm vagyok és 54kg. Kicsit meglátszik rajtam, de sportolok és itthon tornázok is, szóval ezen próbálok változtatni. Nem mondom, hogy kövér vagyok, de vékony se. Inkább telt. Eddig csak sportos ruhákat hordtam, sosem mertem felvenni mondjuk egy cicanadrágot. Mindig csak a szokásos farmer+póló+tornacipő összeállításom volt. Meguntam. Persze vannak csinosabb ruháim is, de azokat azért nem mertem annyira hordani, mert féltem, hogy nem állna jól vagy leszólnak (sajnos sok ilyen osztálytársam van). Milyen tippeket adnátok, hogyan öltözködjek? Amúgy nem akarok cicababa lenni (ha valaki erre gondolna), csak már unom ezt a sportos öltözködést. Előre is köszi :) 15/L
2011. jún. 23. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Végre valaki, aki figyelembe veszi azt, hogy mi áll neki jól. :) Vannak olyan ismerőseim, akik bőven mondhatók kövérnek, és szinte minden nap cicanadrágban feszítenek meg ugyanolyan feszülős cuccokban, mint az 50 kilós lányok és naggyon gusztustalannak tud hatni tényleg. Ám te korántsem tartozol ebbe a kategóriába, és vannak olyan darabok, amik biztos h jól állnának neked. :) Cipőnek egy csinos szandált javaslok ( [link] valami ilyesmit), hozzá egy rövid vagy féllábszáras farmer, és aztán egy laza felső ( [link] Ez az összeállítás szerintem nőies is, mégsem kihívó egyáltalán, és jól is érzed magad benne. :)

2011. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hordj nyugodtan elegánsabb felsőket, akár inget farmerral és egy vastag övvel, vegyél fel nyugodtan magassarkút, teli talpu szandált, hordhatsz cicanadrágot is de inkább vmi hosszabb felsővel, kombinálj bátran a szinekkel, és használj minél több kiegészítőt, övet, hajpántot, stb. ne félj megmutatni magad!
2011. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 23. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:

mutatok egy pár képet, ami inkább hétköznapi, de nem unalmas. próbáld meg ezeket az összállításokat, nézd meg, hogy jól áll-e

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze a cicid nem kell kilógjon :DDDD

mivel nem vagy olyan magas, ajánlom a telitalpú szandálokat, vannak nagyon vagányak, és kényelmesek is


20L

2011. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. jún. 23. 20:12
 7/8 ívy1 ***** válasza:
A súly nem mindig mérvadó,főleg így látatlanban, valakinek erősebb a csontozata,és nem látszik hogy annyi kiló amennyi.A farmert nem kell elhagyni egy szükebb fazonú, testhez álló felsővel már csinos.szoknyák,ruhák,és persze a cicanaci, bő a választék. nem tudom hogy a fiuk menyire közeledtek idáig hozzád,de biztos hogy a váltásnak meg lesz az eredménye.az meg hogy az osztálytársaid mit mondanak,ne foglalkoztasson,ők sem tökéletesek csak azt hiszik.
2011. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!