Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted kinek kell kezdemény...

Szerinted kinek kell kezdeményezni? A lánynak, vagy a fiúnak? Nemet és kort írjatok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:

nyilvánvalóan a fiúnak! de az is nyilvánvaló, hogy teljesen mindegy, a lényeg, hogy összejöjjön aminek összekell jönnnie :)

most mondhatom, hogy a fiúnak de ha nem fog akkor várhatod, hiába van érted oda.

még Tony is megmondta a ravasz az agyban: ha helyzet van akkor lépni kell, ha olyan a helyzet...

23f

2010. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert olvastam az egyik kommentben, hogy egy srácnak azok a lányok jönnek be akik kezdeményeznek. Nekem is az a természetes, hogy afiú kezdeményezzen és ezért egy kicsit fel is háborított a dolog. Túlságosan elkényelmesedtek ma már a fiúk. Már udvarolni sem hajlandóak a kiszemelt lánynak. Persze van olyan szituáció,amikor nem mer kezdeményezni,de azért,hogy kijelenti, hogy nem is akar, az már túlzás. Az ilyennek nem való barátnő.Azért egy kapcsolatért szerintem mindkét félnek ugyanannyit kell tennie.
2010. dec. 14. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy lány is megteheti az első lépést a mai világban jó itt nem arra gondolok hogy ő menjen oda !de egy kedves aranyos mosolyt küldhet a kiszemelt fiu felé, hogy az bátraban tudjon utána lépni! Viszont utána a többi dolog ha a lány részéről is megvan a szimpátia az udavarlás a fiu dolga lesz.25N
2010. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért mielőtt kijelented, hogy elkényelmesedtek a fiúk én annyit hozzáfűznék, hogy sajnos a mai lányok eléggé otrombák. sokan szeretnek szórakozni a fiúkkal, az elején bíztatják őket, utána meg jót röhögnek.
2010. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiúk meg felszedik 1-2 napra a lányokat aztán meg kidobják őket egy másik miatt.
2010. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a fiúnak. a lány viszont adjon jeleket, necsak üljön és várjon bamba képpel
2010. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze,ezzel egyet értek,hogy adjon jeleket a lány.De amennyi balf@sz fiú van mostanában...(tisztelet a kivételnek).HA rajtuk múlna,soha nem lennének nővel.
2010. dec. 16. 14:40
 8/9 anonim válasza:

Teljesen mindegy, hogy ismerkedésnél ki kezdemnyez. Éppen milyen a helyzet, milyen a másik lelki állapota, hány óra van, hogy ciripelnek a tücskök stb... Az meg, hogy kinek "kell", jóhogy már nem foglaljuk törvénybe, ilyen hülyeséget...


Ha szerinted balfa@sz az aki nem kezdeményez, akkor valaki mindeképpen az lesz, hiszen egyszerre mindketten nem tudnak kezdeményezni. Ezt csak úgy megjegyzem, hogy megnyugodj a szabályoddal. :D:D:D

2011. jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem törvényszerűség,hogy a férfi kezdeményezzen,csak az én véleményem szerint nekik illene.Nekem az a lány,aki kezdeményez felkínálja magát ezáltal közönségessé válik.Teperjenek már kicsit a férfiak is a kiszemelt nőért,ne csak várják a "sült galambot"!Nekem ez a véleményem.
2011. jan. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!