Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg a saját hibáimat, amiért nem jövök be egy lánynak sem, mert rám sem néznek az utcán! ÉS akkor teljesen fölösleges kezdeményezni, ha rám sem néz, az aki tetszik nekem! Hogyan tudhatnám meg a saját hibáimat?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Köszönöm!!
2010. okt. 7. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, mi megoldjuk a problémád.:D
2010. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki magadról képet, irj magadról bövebben és majd jönnek a tanácsok.
2010. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képet kérünk!!!
2010. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ezt hol tehetem meg? Mert én úgy tudom, hogy ezt csak privátban lehet!
2010. okt. 7. 21:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább maradjunk msn-ben :) e-maíl-ben! Írjatok légyszives e-mail-t.!! megadom az msn- címem és ott kűldök képet! Kérlek benneteket e-mail: arnold566@citromail.hu
2010. okt. 7. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2010. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!