Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban is tilos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban is tilos a lánynak kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Eddig két barátnőm volt.


Az elsőnél én kezdeményeztem és 2 évig tartott. Ez idő alatt szinte egyszer se kezdeményezett, mindig nekem kellett. Magától nem jött oda, nekem kellett mondani mindig. Egy idő után már én is egyre kevesebbszer kezdeményeztem, majd a végén már úgy voltunk csak mint két idegen, úgyhogy szakítottam.


A másodiknál is ugyanez volt, de fél év után elegem lett ebből.


Most két eset lehetséges. Ez a normális és nekem különleges elvárásaim vannak egy lánnyal szemben. Vagy véletlenül pont olyanokat fogtam ki, akik sose tudnak kezdeményezni és ez a különleges.


A lényeg, hogy nekem ez nem jó. Nekem szükségem lenne arra, hogy a lány is csináljon valamit ne mindig minden az én dolgom legyen. Különben akkor minek vagyunk együtt, mitől párkapcsolat ez, nem értem.


2010. szept. 14. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
véletlenül olyanokat fogtál ki. engem semmivel se lehetne visszafogni ha pl meglátnám valahol a barátomat hogy ne menjek oda hozzá.. de kettesben ugyanúgy szoktam én is kezdeményezni. jah meg sokszor én hívom, keresem, ajánlok valami közös programot! de azért még mindig úgy gondolom hogy egy férfi legyen azért dominánsabb egy kapcsolatban és ő keressen gyakrabban, meg találjon ki programokat.
2010. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írsz, csak azt nem tudom ezt előre hogy szűrjem ki. Ismerkedésnél mégiscsak nekem kell lépni és így azt nem tudhatom, hogy később a lány megváltozik, vagy állandóan csak rám fog várni. Most már nem akarok évekig kísérletezni, lehet kivárom, hogy nálam kezdeményezzen valaki.
2010. szept. 14. 13:02
 3/12 A kérdező kommentje:
A másik, hogy a kezdeményezést nem csak arra értem, hogy felhívjon telfonon, mert azt még csak valahogy kibírom. De az, hogy kettesben vagyunk és nem bújik oda, meg semmit nem csinál magától az nagyon rossz.
2010. szept. 14. 13:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Az tényleg nagyon rossz. Mmint, hogy oda sem bújik.

Kettesben szinte én vagyok a dominánsabb, egyéb dolgokban a párom a vezető, nekem is elvárásom, hogy a fiú legyen a keezdeményezőbb.

Azért ha egy kezdeményező lányra vársz, vagy ribit fogsz ki, vagy nagyon sokáig kell várnod. :S A "normális" csajok jobb szeretik, ha a fiú jön oda.

2010. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs a nőkről, barátom az a baj.
2010. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos ezt előse nem lehet kiszűrni. senkire sincs ráírva hogy "oda fogok bújni a abarátomhoz"..a párkapcsolat sokmindenben zsákbamacska.. nem csak ezt hanem sokminden mást se tudhatsz előre.. de mondjuk az hogy hozzádbújik e az a kapcsolat elején kiderül már.
2010. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Fogalmad sincs a nőkről, barátom az a baj."


Ezzel nem mondtál újat, viszont te igazán válaszolhatnál egy kicsit bővebben a kérdésre, ha ennyire profi vagy a témában. :)


Ebben viszont egy kis ellentmondást érzek:

"Kettesben szinte én vagyok a dominánsabb, egyéb dolgokban a párom a vezető, nekem is elvárásom, hogy a fiú legyen a keezdeményezőbb."

2010. szept. 14. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem pl a volt barátom volt ilyen, és iszonyat idegesítő volt, h. még a szexet is én könyörögtem ki.De a mostani kapcsolatban kölcsönös minden van, h. én kezdeményezek van h. ő.Amúgy egy normális kapcsolatban ez teljesen kölcsönös.lehet így van aki dominánsabb,de mindketten megadják azt amire amásiknak szüksége van, ölelés,csókok,puszi,bújás,érdeklődés stb.Szerintme te pont oylan lányokat fogtál ki,akik még éretlenek egy komoly kapcsolatra,mert van ilyen is.
2010. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos, mert nem fejtettem ki. :D Szóval az életben, programoknál legyen ő a domináns és a kezdeményezőBB, az ágyban én sokkal inkább kezdeményezőBB vagyok, mint ő.
2010. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
talán túl fiatal és félénk lányokat fogtál ki, nem?
2010. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!