Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Neutrogena kéz krémet...

A Neutrogena kéz krémet férfiak is használhatják?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz,repedezett a kezem. nekem ezt tanácsolták h ez használjam,de ez nem női kézkrém? 22/F
2010. dec. 16. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is használom, nem női.

44F

2010. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld! Férfiak kezén olyan kémiai reakció jön létre, ami atomrobbanáshoz vezet!
2010. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meg nyugodtam. hát utolsó az a baj h annyira repedezett a bőröm h szinte tényleg úgy néz ki mint egy atom robbanás :D köszi a válaszokat :)
2010. dec. 16. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:

nem lesz tőle semmi bajod, mint ahogy női tusfürdővel mosakszol se...


és nekem sem lesz bajom ha férfi sampont használok mert az használ...


Szóval nyugi :D

2010. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne használd! Meghalsz! istenem ilyen hülye kérdéseket gondolkozzál már magadtól is néha!! de ha az illata zavar lehet kapni illatanyagmenteset is.
2010. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEM! én személyesen tiltom meg!
2010. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20:58! kapd be bunko féreg
2010. dec. 18. 16:51
 8/9 A kérdező kommentje:
szerinted a bunkó stílusoddal mire mész? gondolkozzál már el. azt hiszed ha bunkó vagy akkor máris szebb a világ? istenem... inkább ne válaszolj ha csak bunkózni tudsz. tartsd meg magadnak vagy az édesanyádnak.
2010. dec. 18. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a bunkóság volt a célom, sajnálom, ha neked ez jött le. Alapvetően az a probléma, hogy az emberek már a legalapvetőbb dolgokban sem képesek önmaguk dönteni. Most nézzük a te esetedet, én nem is láttam még kifejezetten férfiaknak kézkrémet. Ebből következik, hogy kénytelenek a női kézkrémet használni. Cikinek érzed? Szerintem inkább az a ciki, ha valakinek teljesen ápolatlan a keze, akkor inkább használjon női kencéket. Egyébként meg sok pasi használ Labellot is. De ez a kérdés, hogy férfiak használhatják-e...mert ki tiltja? Törvénybe írva van? Annyit talán magadtól is el tudnál dönteni, hogy ha szükséged van rá, akkor használd-e. Legközelebb azt is megkérdezed itt, hogy milyen fogkrémet használj?
2010. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!