Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak is használhatják a...

A férfiak is használhatják a canestent? És hogy illetve hol kell bekenni a nemi szervüket?

Figyelt kérdés
úszni voltam,és nem jött ki még akkor rajtam a hüvelygomba egyből,és együtt voltunk aznap a párommal, és most félek,hogy elkapta.
2009. febr. 7. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
azt teszed a legjobban ha el mész dokihoz és a férfiaknak valo gomba ölöt fogják neked felirni. mert a canesten az lányok számára van igazán kifejleszte. és lehet h nem használ
2009. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia én fiu vagyok az ágyékomon volt ilyen gombás akármi . Én canestent vettem , és elmúlt tőle! Szóval fiuknak is használ. :)
2009. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Canesten nem feltétlenül csak nőknek van kifejlesztve. A kombi (hüvelytablettás) része igen, de amúgy pl lábgombánál nálunk is használja az egész család ha úgy alakul, és elmúlik tőle apuéknak is, tehát ez most kicsit badarság.

Viszont ha egy hétig nem múlik el, akkor orvoshoz kell fordulni. Én is összeszedtem egy szép gombás fertőzést pár hete, hát nagyon megszenvedtem vele, de végül elmúlt "önerőből" a canesten kombival. Legközelebb mielőtt lefeküdnél vele szólj neki, hogy lehet ezt most nem kéne, vagy ha annyira kívánjátok egymást, akkor óvszerrel. :)

2009. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!