Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Mit gondoltok egy olyan nőről akinek tetoválása van?

Figyelt kérdés
csak 1 vagy 2 db a csuklóján és a csípőjén
2010. dec. 17. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Kínai jelek,csillagok,delfinek derékon lévő nonfiguratív tetoválások,és azok a tetkók ami minden harmadik emberen láthatóak..ezek a tucat tetkók..

A tetoválásnak személyesnek kéne lennie,és nem divat majmolás eredménye..A tetoválásnak amit az ember magára rakat,kell hogy legyen jelentése..Ha csak a te személyed,a te jelentésed akkor egyedi...

De ha ez eddig nincs meg nálad akkor neked még fogalmad sincs,hogy milyen tetkód legyen..Így valószínű,hogy tucat tetkód lesz pusztán csak azért,hogy

1. Elmondhasd,hogy neked is van már

2. Beállsz a tucat tetkó viselők csoportjába..

2010. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert tetoválást már csak akkor csináltass, ha a személyiséged megérett rá, különben később lehet, hogy megbánod...én írtam fenntebb h nekem van a lapockámon és a bokámon. A csillag szeritnem is nagyon sok embernek van már, a nonfiguratív tetkók is sok emberen láthatóak, aztán az ilyen kiírások is, mint: only God can judge me..stb.
2010. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van és még lesz is.

A tucat nekem se jön be, bár nekem van delfinem (a lapockámon), mert imádom a vízi világot és egyszer egy szép napon teljes hátassá növi ki magát. :) (színes, gyönyörű kék minden)

21/L


ui: nem egy férfinak van tetkó fétise, szóval sokaknak nagyon-nagyon tetszik. :)

2010. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nekem is van egy a nyakamon, egy szám, elég személyes jelentése van. egész hátas nekem is tervben van... : )

17L

2010. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14:22 mondta meg jól.
2010. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha erre pénzem lenne, akkor értelmesebbre költeném...irtó röhejesek azok a kiscsajok, akik mindenféle rajzfilmfigurával magukon mászkálnak már 16 évesen, de persze mindenre Anyutól kérnek pénzt.
2010. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

csípőre ok,csuklóra nem tetszik,főleg kínai jel nem.

igényes virág,delfin,bármi nőies jó csípőn,nem baj ha sablon téma,csak igényesen legyen megcsinálva.29/f

2010. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!:))
2010. dec. 20. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!