Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt, mire...

Mennyi időbe telt, mire megszoktad az új hajszíned? Elsősorban azoktól kérdezném, aki barnáról váltottak szőkére.

Figyelt kérdés

Én most tervezem, hogy sötétszőkére festem a hajam, ami barna. Természetesen is, meg most festetten is.

Meg lehet oldani hajfestékkel is, szőkítő használata nélkül? Ma néztem a L'Oreal Excel 10 (sötétszőke) dobozán a színmintát, elvileg azzal igen. Van valakinek tapasztalata ezzel a hajfestékkel?


2010. dec. 23. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát én még nagyon fiatalon megpróbáltam ezt, és elég k.vásra sikeredett, lévén, hogy hamar lenőtt, a fejem közepén egy barna csík, ami ugyanolyan színű volt mint a szemöldököm. Aztán átfestettem a tövét újra, de mivel nagyon elütött a szemöldökömtől, visszatértem az eredetihez hasonlító, barna színemhez.


Próbáld ki. Ha természetesnek látod majd a tükörben, akkor hamar megbarátkozol vele, de ha nem fogod magad komfortosan érezni az új színnel, akkor sztem ne erőltesd.

2010. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

lehet, hogy előbb egy világosbarnát próbálok ki. :)

az én szemöldököm elég halvány színű.

2010. dec. 23. 23:54
 3/13 A kérdező kommentje:
a lenövés miatt én is aggódom. :S
2010. dec. 23. 23:54
 4/13 anonim ***** válasza:
elsőnek világosbarnát próbálj :)
2010. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kevesen tudják,hogy a szemöldököt is lehet világosítani szőkítő szerrel. Tehát nem kell aggódni,hogy nagyon elüt a szemöldök a hajtól,elég befesteni és kész.természetesen ezt speciális oldattal lehet csinálni,a kozmetikus által.

egy kozmetikus

2010. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem is ajánlotta a kozmetikus akkor a szemöldök világosítást, de nekem az nagyon természet-ellenesen hatott volna az arcomhoz. Így abba nem mentem bele. Én úgy vagyok vele, hogy a természeteshez legközelebbi szín a legelegánsabb és a legjobb szerintem.
2010. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem kb. 1 hét kellett hogy megszokjam:)
2010. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én barnáról váltottam vörösre, igaz nem festékkel, hanem hennával, ami nagyon természetes színt adott, így tehát azonnal azt éreztem, hogy az az igazi színem, ez vagyok én! A barátom anyukája, mikor először látott, meg is kérdezte, hogy igazi vörös a hajam? Szal abszolút nem feltűnő.
2010. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

vigyázz a loreal festékekkel, mert a sötétszőke lesz barna, és a világosbarna meg majdnem fekete.

Próbálj ki egy középszőkét vagy világosabb szőkét. Az sem lesz annyira világos nyugi. De a sötétszőke az sötét lesz.

2010. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi! :)

ezek szerint lehet, hogy hidrogénnel kéne kezelni a hajamat a festés előtt. :S

az meg gondolom nagyon roncsolja..

2010. dec. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!