Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány nem sportol egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szép arca van és homokóra alakja,de nem sportol,az mennyire tud titeket zavarni?
2010. dec. 25. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok ugyan, nem sportolok, de viszonylag jó az alakom, csakúgy, a gének. soha senki nemszólt be érte h mértnem sportolok
2010. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha jól néz ki akkor nem zavar,

persze ha mozog mutatja hogy mégis "egészséges" élletet próbál élni

2010. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egyáltalán nem zavar!! ha szép akkor szép! :)
2010. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon!Mert majd 2 gyerek után meglátszik rajta,hogy soha nem sportolt!
2010. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hátha szép akkor nemzavar>_>
2010. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha úgy tetszik ahogy van akkor nem zavar. DE! őt viszont ne zavarja, hogy én 4-5x járok edzeni egy héten, és ez ne zavarja. Persze ha nagyon lusta, és még sétálni gyalogolni sem szeret az már zavarna, mert nagyon sétálós vagyok.

És abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy jó ha az ember hozzá van szokva a sporthoz-mozgáshoz mert 2-3 gyerek után könnyen feljöhet pár kg.

2010. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

25 éves kor alatt könnyű jól kinézni sportolás nélkül is. Hiába mondják sokan, h szerencsés gének meg stb semmi sincs ingyen. Én is úgy gondolom szerencsés alkat vagyok(imádok enni), nem vagyok hízós típus, viszont januárban töltöm be a 25-öt és azt vettem észre magamon, hogy narancsbőrös a combom és 1 kilóval több vagyok mint tavaly. 1 éve kezdtem el tornázni, emellett igyekszem minél többet gyalogolni és odafigyelek mit és mennyit eszek(na jó ez karácsonykor nem mindig jön össze). :D

Szerintem sport nélkül 25 felett képtelenség jól kinézni, minél fiatalabban kezd sportolni az ember lánya, annál könnyebb lesz neki a későbbiekben.

25N

2010. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretek sportolni kifejezetten, de helyette próbálom a mozgást máshogy pótolni, pl sokat sétálok, táncolok és néha eljárok úszni is, de azért nem annyit, hogy azt bele merjem számolni. Meg időnként megcsinálok néhány jógagyakorlatot, ha olyanom van.

De én képtelen vagyok monoton, izzadós portokat űzni, mert azt utálom és csak idegesít, nagyon rosszul tudom magam érezni tőle.

Amúgy 26 éves vagyok, és köszönöm, az alakom jól van (a modellmérethez nagyon-nagyon közel)

2010. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl a zumba nem monoton!!!Isssteni!!!
2010. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!