Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Titeket zavar, ha a...

FIÚK! Titeket zavar, ha a lány átlagnál alacsonyabb?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják gyönyörű lány vagyok,(amivel nem értek egyet:S) viszont sajnos én úgy vettem észre hogy a mai emberek minimum 160-165 cm-ek.Én viszont ennél is kisebb vagyok: 156cm / 49kg....Nem szeretek aranyos lenni, inkább a szép és aranyos együtt a szép :)


Köszi előre is,és kort is!


2011. aug. 27. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart sőt jobban tetszenek az alacsonyabb lányok. Volt is egy ilyen 1,5 éves kapcsolatom egy 163cm lánnyal a magaságbeli különbségek őt zavarták nagyon.

187cm 23/F

2011. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az én párom, sőt a haveri köréből szinte mindenki az alacsonyabb lányokat szereti. Pedig a párom 190 centi én pedig épp elérem a 160 centit. Azt meg a magas lányok találták ki, hogy egy alacsony lány nem lehet szép és szexi. Szóval ne aggódj! :)
2011. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem zavar, de barátnőnek nem kéne.
2011. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsuk el, hogy boven vannak az atlagnal alacsonyabb ferfiak, szoval az elet ugy igazsagos, ha nem no minden no 165 cm fele.
2011. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi 180+. Én 170cm vagyok, mégis, ha végig megyek az utcán, több nálam alacsonyabb pasas megy el mellettem, mint magasabb. Persze ettől még az ilyenek is akarhatnak magas lányokat, de az nagyon hülyén néz ki. Miért amúgy hány éves vagy, már nem nősz tovább?
2011. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, 2éve már nem nőttem semmit. =/ szüleim alacsonyak sajnos.
2011. aug. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!