Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted hogy nézek ki?

Szerinted hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok mindenkinek elege van az ilyen kérdésekből,de ha megkérdeznék egy ismerőst hogy szerinte hogy nézek ki,biztosan nem akarna megbántani és ha így gondolja ha nem így gondolja azt mondaná hogy szép vagy.

De Ti mivel nem ismertek,kérdezném,szerinted hogy nézek ki?/Szerinted hány éves vagyok?


Itt a link:

[link]


Köszi előre is a válaszokat!:)


2010. dec. 27. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

eléggé fura az arcszerkezeted,és nem nagyon látszik hogy sminkelnéd magad,olyan 11-12 lehetsz...

Nem fejteném ki bővebben...

2010. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Elég gyereknek tűnsz még,de nincs veled baj.

A szemöldököddel majd ha idősödsz csinálj valamit,hogy jobban látszódjon(Ne fesd feketére és ne magadnak csináld;)

21/L

2010. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, olyan semmilyen, de úgyis évről évre változol. Pár év múlva kérdezd meg újra, akkor talán lesz értelme.
2010. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mosolyoghatnál de nagyon aranyos vagy és szép is ^^
2010. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég búskomor vagy ezen a képen. Nem rosszindulatból mondom, de nincs benned semmi különös. Nem vagy csúnya, de a kép alapján olyan nagyon különleges sem vagy.

De hogy ne csak rosszat írjak, nagyon szép telt ajkaid vannak :)

egyébként 12-13-14 lehetsz szerintem

2010. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
de MIIIIIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT nem lehet felrakni egy olyan képen ami SZEMBŐL VAN FOTÓZVA és SZEMBE IS VAN nem kell a monitort oldalra állítanom ha megakarom nézni. MIÉRT, MIÉRT, MIIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?
2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy gonosz kisgyerek
2010. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

átlagos vagy és nem túl szép. kb 12.

továbbá sztem nem te vagy a képen, különben mért myvipről szedted volna le?

2010. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Csúnya vagy, gonosz fejet vágsz, nincs szemöldököt, semmitmondó arcod van. Örülsz??? Egyébként ha ACDsee-ben az egered jobb gombjával kattintasz, akkor megjelenik egy menüsor, ott rámész az EDIT menüpontra, majd onnan az OPEN IN EDITOR-ra, és ott a ROTATE menüpontnál elforgatod a képet 90 fokkal. És kész. Miért töltesz fel oldalas képet??? Igy sem szebb az arcod, ha oldalról kell nézni.
2010. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy különleges vagy, nem az a tucatszépség. Szép a hajad, az ajkaid, a szemed, majd az idő múltával a szemöldököd csináltasd meg kozmetikussal. És legközelebb egy vidámabb képet tegyél föl!
2010. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!