Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fogak belsőm részén lévő...

A fogak belsőm részén lévő fogszabályzót ugyanannyi ideig kell hordani mint a sima hagyományosat? Nehezebb felrakni stb. drágább? 17/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi ideig kell hordani, kb. 2-szer annyiba kerül 1 ív 200.000Ft körül van...Nem sokkal nehezebb felrakni, de neked nezehebb lesz vele, mert belülről kicsinálja a szádat., Szerintem még msot menj el, mert 18 alatt támogatja a tb., Nekem is van fogszabim bár hagyományos és nekem "csak" felülre kellett....váltogatom a gumik színét. Szerintem ebbe a korba nem ciki kívülre se hidd el! Sokan értékelik is, hogy foglalkozol a fogaiddal is és ez nem szégyen....szerintem jól is állna és biztos mindenki megszokná. Én már teljesen hozzászoktam, és fira lenne ha nem lenne ott...
2011. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm.. :D Elég felülre.. :D Ha kívülre nyomatom akkor hallottam olyanról, h fehér a fogszabi ez igaz? :D
2011. jan. 2. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Van porcelán fogszabályzó is, de az is drágább, mint a sima. Amúgy 17 évesen nem értem miért szégyelled. Én 22 évesen nem szégyellem.
2012. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!