Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyermekszépségverseny? Pfuj....

Snowpehely kérdése:

Gyermekszépségverseny? Pfuj. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nap mint nap ezt latni a teveben. Szegeny 1-2-7 eves lanyok, sot, inkabb babak, kisgyermekek! Az anyjuk sminkest fogad (-.-), paroka, mufogsor, csilivili meregdraga ruhak, na meg mikor a gyerek nem is elvezi!

[link]

Ugy neznek ki, mint egy-egy porcelanbaba, egyaltalan nem termeszetes, s gyakran a zsuri az ilyen "muarcu" leanykakat teszi szeppe a nezok elott, mig a termeszetesen szepeket/vidamakat mellozi.

Ami szerintem zavaro, hogy ez a szulok hibaja.Gyakran latni a teveben, hogy leginkabb a tulsulyos, csunyacska, am onbizalomban nem szegenykedo mamak cipelik a draga lanyukat.Varjak a koronat, hatalmas csalodas, ha nem a gyerek nyer, persze ezt ereztetik is kemenyen. Szegeny felnottkoraban nem lesz mentes a hiusagtol, onteltsegtol, tularado ambiciozustol...


Ti mit gondoltok? Szeretitek ezeket a versenyeket? Vinnetek a gyermeketeket?


2011. jan. 2. 17:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szegeny gyermek azt se tudja hogy mi is a lenyege ennek a versenynek, hanem a szulok teszik a nagyot, hogy nih az en gyerekem szebb mint a tied... stb
2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
hányok.xD
2011. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is ellenzem. Itt a kis 4-5 éves kislányok már úgy el vannak szállva maguktól, hogy az hihetetlen. Annyi smink van rajtuk.. :S Aztán ha nem nyer a gyerekük, akkor meg bőgnek a gyerekek. Néztem párszor a Tv-ben ilyen szépségversenyt és a 3 éves kislány ilyet szólt, hogy mindenféleképpen neki kell nyernie, mert ha nem, akkor a szülei beperli őket.. meg hogy neki kell az a félmillió dollár :D Néha csak nézek, hogy ezek miről beszélnek. Mire kell egy 3évesnek annyi pénz. Kis dámának képzelik magukat. Rikácsoló, öntelt kis p*csák lesznek ezekből a lányokból. A szüleikről inkább nem is mondok véleményt. Nem mondom, vigyék a gyereket szépségversenyre, én is voltam páron, de én nem örülnék, ha cibálnának össze vissza és kihasználnának a szüleim csak azért, hogy megnyerjék a pénzt, mert a szülők 80% a pénz miatt nevezi be a gyereket.
2011. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
amíg játéknak fogják fel addig nem gond
2011. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
a 3. válaszolónak teljesen igaza van. ezekből a kislányokból igazi elkényeztetett divatp.csák lesznek akik iszonyatosan buták. és szerintem gusztustalan a gyerekszépségverseny ahogy ott mindefél produkciókkal magukból kivetkőzve vigyorognak a zsűrire. és ha nem nyernek akkor meg megy a hiszti meg a bömbölés. de szerintem a szülőket agyon kéne csapni, nem gondolnak bele h milyen felnőt lesz a kölykük ha már most csak a divattal foglalkoztatják?
2011. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyira hülyeségnek tartom mint a felnőttek közötti szépségversenyt.
2011. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek úgy néz ki mint egy mini 30 éves nő..Nagyon gáz.
2011. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még amit eddig láttam csupa kis elkényeztetett, nyávogós kis pi...ák gyülekezetének tartottam.
2011. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolnak arra, hogy mi lesz a gyerekbol, mert CSAKIS sajat maguk erdekeben mutogatjak a leanykakat, hogy dicsekedjenek, hogy nekuk milyuk van...Nana...a szegeny gyereket meg szidjak, ha nem ugy kuldi a puszit/nyalja az ujjat, ahogy kellene egy 30-40 eves nonek...-.-
2011. jan. 2. 18:02
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

hát tömören kb ez ugrik be....

[link]

2011. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!