Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyermekszépségverseny? Pfuj....

Snowpehely kérdése:

Gyermekszépségverseny? Pfuj. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nap mint nap ezt latni a teveben. Szegeny 1-2-7 eves lanyok, sot, inkabb babak, kisgyermekek! Az anyjuk sminkest fogad (-.-), paroka, mufogsor, csilivili meregdraga ruhak, na meg mikor a gyerek nem is elvezi!

[link]

Ugy neznek ki, mint egy-egy porcelanbaba, egyaltalan nem termeszetes, s gyakran a zsuri az ilyen "muarcu" leanykakat teszi szeppe a nezok elott, mig a termeszetesen szepeket/vidamakat mellozi.

Ami szerintem zavaro, hogy ez a szulok hibaja.Gyakran latni a teveben, hogy leginkabb a tulsulyos, csunyacska, am onbizalomban nem szegenykedo mamak cipelik a draga lanyukat.Varjak a koronat, hatalmas csalodas, ha nem a gyerek nyer, persze ezt ereztetik is kemenyen. Szegeny felnottkoraban nem lesz mentes a hiusagtol, onteltsegtol, tularado ambiciozustol...


Ti mit gondoltok? Szeretitek ezeket a versenyeket? Vinnetek a gyermeketeket?


2011. jan. 2. 17:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
toddlers & tiaras... en is hanyok tole.
2011. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

szegény gyerekek... komolyan, hogy fognak kinézni később? arcbőrük teljesen tönkrement a sok smink meg alapozó miatt, a szemöldök szedéstől meg mi a franctól nem lesz szemöldökük (tényleg van ilyen... mert nem nő vissza rendesen), a foguk tönkremegy a sok fehérítéstől meg minden ilyen sz@rságtól, és szétplasztikázott ajkukkal mosolyogni próbálnának, de nem megy...


Egyszerűen szánalmas az egész... minek rontják el a gyermekkorukat???

2011. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
te is arra műsorra gondoltál ami a travel&livingen van??? szerintem az összes pedofil azt nézi :D am meg szerintem is hülyeség
2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
19:01 vagyok... en igen;)
2011. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ezzel szemben viszont a what not to wear-t nagyon szivesen nezem :$
2011. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

Én kiskoromban szívesen mentem volna ilyen versenyekre, magamtól, pedig egyszer nem mondták, hogy én vagyok a legszebb, legfeljebb, hogy szép vagyok. Egész egyszerűen azért, mert akkori aggyal az nekem egy játék volt, jelmezbál, nem verseny.


A kis túlsminkelt öntelt barbibébik viszont taszítanak. Szörnyű minden szépségverseny, rombolja az önképeket (a résztvevőkét és a nézőkét is!), és félreneveli a gyerekeket. Egy kislányra a max. smink az a pici anyutól buliból lopott szájfény a kis játékkörömlakk, nem annyi vacak, amit egy év alatt nem kenek magamra. És ne mondjátok, hogy ti sosem kentétek ki a szátokat, körmötöket, mint a nagyok, mert úgysem hiszem el. Minden kislány játszik, felveszi anyu ruháit!

2011. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha hiszed, ha nem, engem úgy 10-11 éves koromig nem érdekelt a kinézetem, nem foglalkoztatott a ruházatom se, nemhogy rúzs meg körömlakk.. Utána jöttek a kipróbálások, melltartó nézegetés, ennyi.. előtte rendesen gyerek voltam, mint a tesóim, vagy sok kortársam. Oviban tök furcsa volt, amikor az egyik társamnak ki volt festve a körme.. és marhára nem izgatott, hogy nekem is olyan legyen, mentem játszani.

Szerintem ez a normális gyerekkor, és mivel a gyerekek utánoznak, biztos van olyan, aki ovis korában érdeklődik ezek iránt a szépítkezési kellékek után és úgy akar kinézni, mint az anyuja.

2011. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sajnálom ezeket a gyerekeket (nem csak a kislányokat, mert láttam már fiúcskákat is). Lehet, hogy koronákat szernek, meg egy rakat pénzt, de rendes gyerekkoruk nem lesz. Amíg a korukbeli gyerekek labdáznak meg rohangásznak, addig az ő hajukat tupírozzák, az arcukat kifestik, és csak hajtják-hajtják őket a szüleik. A szüleik, akiknek elsősorban a gyerekeik boldogságát kéne figyelembe venni, de ők nem ezt teszik. Véletlen, hogy mind csúnyácska, kövér? Valószínűleg csúfolták őket suliban, és most kiélik szerencsétlen gyerekeiken a szereplési vágyaikat, talán fel sem fogják, hogy ezzel milyen lelki torzulást okoznak a saját gyereküknek. Borzalmas, ahogyan merev mosolyú, kis Barbie babákká teszik az egyébként aranyos, bájos gyerekeket.


Off: A "Mit ne vegyél fel" ennél kábé egymilliószor jobb^^

2011. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

En is a Toodlers & Tiaras c . musorra gondoltam a T&L-en...Ja, es en nem vagyok pedofil, annak ellenere, hogy neha megnezem...:))


A Mit ne vegyel fel az tenyleg jobb musor, szerintem a Toodlers & Tiaras-t csak elrettenteskent raktak be. :)


Es en is egyetertek azzal, hogy tonkreteszik az arcboruket stb., meg hogy a szepsegverseny (ilyen formaban) szetrombolja a gyerekkorukat, ami csak arrol fog szolni ezentul, hogy mindenkit legyozzon, leverjen a dobogorol, hogy kitunjon.Es ez felnottkent is megmutatkozik. Ok a "tul ambiciozus" nepseg egy reszet alkotjak...

2011. jan. 6. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!