Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinggel (köldök) a fény v...

Piercinggel (köldök) a fény v a hő miatt nem lehet menni szoliba?

Figyelt kérdés

mert ha fény akk sebtapasszal megoldanám... :) végülis nem nagy terület...

bár onnan gondolom h hő, mert a szauna is tiltva van :\


mennyi időt várjak egyébként?


2011. jan. 2. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én simán járok piercingel szoliba :) sose hallottam még hogy nem lehet szolizni o.O
2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha most rakattad,akkor vàrj a szolival pàr hetet-a gyulladàs ès fertözés veszèlye miatt,de azutan simàn. Nekem is van ès jàrok szoliba;)
2011. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem friss már, akkor simán mehetsz szerintem. a szauna nem egészségügyi okból van tiltva, azt csak tanácsolják, a te érdekedben, nem tudom, voltál-e már szaunában, de minden fém ékszer, ami rajtad van, nagyon gyorsan felforrósodik qva forróra, én úgy téptem le magamról egyszer egy nyakláncot :D
2011. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj igen a kérdésböl kimaradt h FRISS piercinggel :) szerdán csináltattam azért kérdem.. :) köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 2. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan,csak takard le mikor bent vagy,en is mentem mikor friss volt,meg aznap.Ne ragaszd le,csak fedd be papirzsepivel,vagy valamivel,ugy hogy fedje le teljesen.
2011. jan. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!