Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokták neked mondani, hogy...

Szokták neked mondani, hogy szép vagy? NEM családtagokra, barátokra gondolok, hanem idegen emberekre.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Előfordult, de nem sokszor.
2011. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg szabályos az arcom, de nem látom magam különösebben szépnek. Kamaszként nagyon csúnyának láttam az arcom.
2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem sem minden nap..

hi5on kommentekbe..

de az szerintem már csak úgyjön h szép vagy, jó kép..

2011. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már megesett párszor és nagyon jól esett :D Pedig volt hogy tiszta zsír volt a hajam, meg pont tényleg aznap nem voltam formában, és olyankor ez olyan jóól esik :D De az ilyen munkások beszólogatásaitól ráz a hideg, szóval ne ilyenre gondolj :D
2011. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

beképzeltnek tűnhetek,de nekem rengetegszer mondták/mondják..:D

az utcán teljesen idegenek is mondták már rám,hogy "mennyire szép az a csaj" :D

ennek ellenére nem tartom magam különösen szépnek.

2011. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták már jópárszor és nagyon jól esik mindíg.Főleg ha nőktől kapom,mert tudom,hogy nem csak a d..gáson jár az esze,hanem tényleg úgy gondolja.

Mért kérdezed?:)

2011. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát koncerteken elég sokszor, de egyébként is előfordult már, hogy megállítottak az utcán, vagy idegenek írogattak a képeimhez facebook-on (azóta csak ismerősök írhatnak rá:D).

Ami azt illeti engem inkább idegesít, mert nem tudom, hogy ezzel mit kezdjek, másrészt ha egy srác jön oda hozzám ilyesmivel, eleve leírta magát nálam, mert utálom az egyértelműséget, ennél némileg több kreativitást várnék, ha beszédbe akar elegyedni velem.

Mondjuk koncerten már kifejezetten zavaróak az "annyira szép vagy szeretnélek jobban megismerni"-dumák, ezeket legszívesebben kiröhögném.

Szerencsére mivel elég extravagánsan öltözködöm az átlagember ízlésének nem felelek meg, úgyhogy a hétköznapokban azért nem sokszor fordul elő ilyesmi.

2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sokszor mondták/mondják de nem vagyok megelégedve magammal én se...de persze azért nagyon jól esik =)
2011. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, szokták. :)
2011. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Általában csövesek, részegek meg este ilyen perverz alakok, szval... normál ember még nem nagyon mondta :D.
2011. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!