Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem lesz nagyon gáz?

Nem lesz nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Jövő héten nekem kell melltartót venni és megkértem a barátnőmet, hogy kísérjen el (egyedül félek xD).Meg attól is félek, hogy az eladók meg a pénztáros furin fog nézni, meg hogy mit gondolnak.

14/L


2011. jan. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz,ha nem fogod annak érezni!!:D
2011. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mégis mit gondolnának? lány vagy, van melled (mer gondolom van, ha melltartót veszel)...mért néznének hülyének?
2011. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekik ez a dolguk. ha minőségi üzletbe mentek, akkor lesz mérőszalag meg minden és kitaláljátok együtt, hogy mi a méreted. mindenben segítenek az eladók. meghatározzák a méretet, te pedig kiválasztod melyik tetszik. fel kell próbálni, hogy nem áll-e el, és kényelmes-e, ha tetszik kifizeted...
2011. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaj,de ismerős. Első melltartóvásárlásomnál ugyan ez volt... Aztán mire oda értünk a pénztárhoz úgy voltam vele,hogy "Igen,nekem kell melltartó! Lesz*rom,hogy más mit gondol,nő vagyok!" jah,és az első betétvásárlásnál,ugyan ezt eljátszottam.
2011. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már megnyugodtam :) De komolyan azt hittem valami borzalmasakat fognak gondolni, de nem tudom miért :))
2011. jan. 4. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs mire melltartót venni, akkor biztos furán fognak Rádnézni, de gondolom nem erről lesz szó.(aki zoknival tömi ki, nem visz magával senkit, h ne derüljön ki XD)

sok szerencsét.

2011. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint a betét/ tampon vásárlás. Ha az ember nőből van, van ilyesmikre szüksége, és pont. Ezért senki sem néz furán.
2011. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha engem nem néztek "furin" mikor multkor megvettem téged sem fognak


22/F

2011. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21.13-ról jutott eszembe, h az egyik barátnőmnek születésnapja volt, és a barátja az ajándékát állította össze. A srác fizetés előtt kitett a szalagra egy vörös körömlakkot, és egy doboz óvszert (csak a körömlakk volt az ajándék része :) Na, az ilyen miatt néznek furán :)
2011. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!