Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem,...

Segítségre van szükségem, sos. (? ) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és régóta nagy álmom hogy modell legyek, vagy szerepeljek reklámokban,filmekben.Nemrég voltam egy válogatáson, de sajnos nem jött össze a dolog, mert nagyon drága volt. Ott egy híres színész mondta hogy tehetséges vagyok, és rettenetesen jó alakom van, és különleges, és szép vagyok.(nem egoista vagyok, ezeket mondta)Egy olyan helyet keresnék, ahol csinálnak egy portfóliót(lehetőleg ingyen,vagy minimális összegért), és közzé teszik azt, hogy mások megnézhessék, hogy felkérhessenek reklámokba, stb...a lényeg hogy budapesten legyen, megbízható, olcsó, esetleg ingyenes legyen. Kérlek szépen segítsetek! Minden álmom ez, és sokan bíztatnak hogy nagyon esélyes lennék ebben a dologban.(aki esetleg képet kér, privibe küldök)Segítsetek!

Egy kétségbe esett lány


2011. jan. 7. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért esel kétségbe?fuuh...Hát várhatnál még pár évet mondjuk de nekem mond1...nem valami jó dolog azért az a modellkedés.
2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most neked pénz kéne? v mivaaaan??? :o -.-;
2011. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ötlet kéne,hogy hol tudok ilyet találni.Mert most vagyok fiatal, és később már nem biztos hogy lehetőségem lesz rá.
2011. jan. 7. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Modellkedem,fotózok szakmabeli vagyok...!

Ez amit leírtál ez = a leheletlenséggel!

Több 1000 ilyen veled egykorú lány van az országban,és senki után nem kapkodnak aki eleinte nem fizet!!

Hiába vagy bármilyen is,akkor is azt fogják mondani hogy fizess,ingyen nem lehet karriert csinálni!!

Eleinte több 100 ezreket is kell fizetni hogy modellkedj,a külföldi utak miatt,amit ha családilag utaznátok akkor pár 10 ezerből ki lehetne hozni,de ha többször is elmégy ezekre az utakra és látják hogy csekkolsz(jobb szó nincs rá:D),akkor fognak még vinni külföldre,bizonyos pénzösszeg ellenében....

Ott majd lesznek olyan események,amiken te olyan szereplő leszel,egy bizonyos kor fölött,és olyan képeket látnak majd rólad ami majd egy nevesebb külföldön élő magyart vagy esetleg egy külföldit majd megfog,és felkarol!!

Ez így megy,ez erről szól...

Reklámokban nem válogatnak,hanem egy önéletrajzhoz hasonló adatösszesítést készítenek majd rólad és ezzel pályáznak reklámokban,kivéve ha előre meghirdetett reklám akár csak egy munkahely...


Rengeteg lány megkapja ezeket a mondatokat mint te,de lehet hogy szép vagy és csinos,meg tehetséges,de hiába mindez hogyha nincsenek egyéb céljaid,nincs egy másik hobbi és ami a legfontosabb az a minimum 2 nyelvtudás perfektül,de mivel 14 vagy ezért van még ehhez kb. 2 éved...


Remélem mindent elmondtam,ha nem akkor szólj és ha lesz időm tutira válaszolok,persze ha megbízol a válaszaimban...!:D

2011. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki elment egy modellválogatásra és a modelliskola vezetője felajánlotta neki, hogy elengedi neki a teljes tanfolyam díját, vagyis ingyen járt. Természetesen nagyon különleges, eredeti hosszú, dús nagyon szép vörös haja van. Neki csak az utazási költséget kellett állnia (Miskolcról Pestre), utána pedig portfóliót csináltatott asszem 60 000Ft-ba került. Már volt egy hajshow-n, de mehetett volna ki Milánóba csak az anyja nem akarta ilyen fiatalon kiengedni egyedül (akkor 15 éves volt). Most 16 évesSzóval az, hogy teljesen ingyen kezd el modellkedni, az szinte lehetetlenség. Ha nem vettek fel a castingon, akkor biztos nem vagy annyira jó, nyilván azért vannak válogatások. Ha meg nem vagy elég különleges, meg modellnek való, akkor meg szintén esélytelen, hogy
2011. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt a vége: szóval szinte esélytelen, hogy ingyen modell légy.
2011. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felvettek a castingon, nem arról van szó, csak anyukám nem írta a alá a szerződést, mert rettenetesen sok pénz, és még rosszul is járnánk vele. Egyébként nekem is derékig érő, dús, élénkvörös hajam van(eredeti).
2011. jan. 8. 10:22
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:19


Köszönöm a válaszodat!:)Sokat segített :D

2011. jan. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!