Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kérlek, mondjátok el ti...

Kérlek, mondjátok el ti milyen téli kabátot fogtok hordani télen? Kis segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Vennem kell egy új téli kabátot, mert a tavalyit kinőttem, és sajnos fogalmam sincs hogy most mi a divat. Szeretnék egy igazán jó kabátot, divatosat, csinosat.

Tanácsolták a szövet kabátokat, de köszönöm inkább kihagyom őket, nem az én stílusom.

Sokan egy vékony bőrdzsekiben flangálnak, a híres divatcégek modelljein is vékonyka bőrdzsekik vannak téli divat címen. Ez eléggé kivitelezhetetlen számomra, mikor hajnalban a vonatra várok, hogy suliba menjek.


tehát segítenétek? elképzelésem sincs a téli kabátomról.

L/16


2010. okt. 24. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A szövetkabátot azért nem ajánlom, mert nagyon hideg... és ha még nem is a te stílusod... akkor ne olyat vegyél.

Nekem pufi kabátom van, azt fogom felvenni télen. Most egy vékonyabb dzsekit hordok de aláveszek 2 pulcsit is és így nem fázok.

Ezek szerintem tökjók: [link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kabátom van: [link]


Majdnem ilyen, csak nekem cipzáros csak lent az az összehúzás 2x fentebbről kezdődik. Szóval ilyen magas derekú, mint ezen a képen: [link]

2010. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sima, bélelt vászonkabátom van, de nem fényes anyagból, hanem matt és mincsenek rajta keresztbe varrások (tehát nincs ilyen pufikabát jellege, de ugyanolyan meleg), tehát tök sima, karcsúsított és kb térdig ér.

2 ilyen van, egy fekete, kicsit sportosabb, nagy zsbekkel elöl és egy fehér, ami kicsit elegánsabb

Idén gumis övvel fogom őket hordani, hogy nőiesebbé tegyem őket. Én se akarok megfagyni... Különben is, állítólag a mostani tél különösen hideg lesz...


Ilyesmi, csak nem ilyen susogós anyagból és kicsit hosszabb: [link]

2010. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szovetkabatot illetve valami vastagabb olyan mint a selyem. De en a te helyedbe nezelodnek a boltok elott ah elsetalok ha megtetszik valami azt megveszem. En igy szoktam csinalni

17/L

2010. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olyan bőrdzsekit,aminek olyan hatalmas gallérja van és hajtsd fel,ugy biztos nem fogsz fázni és divatos is!

[link]

[link]

2010. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

az az igazság hogy vettem egy kabátot, pufi, fehér, lakkos hatású. és hatalmas szőrös fekete gallérja van, rövid.

meleg, nem az a baj csak félek hogy megint beégetem magam egy förtelmes kabáttal.

egy vastag bélelt de bőrből készült kabátot szerettem volna nagy szőrös gallérral de sehol sem találtam. ezért ezt vettem de nem tudom, lehet mellé nyúltam:S

köszönöm szépen az eddigi válaszokat

2010. okt. 24. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Én maradok a bokáig érő fekete szövetkabátomnál.

Ha télikabát, akkor legyen minimum derék alá érő, mert ezeknek a rövidke kabátoknak majd évek múlva jön meg a hatása vese-medence gyulladás formájában.

2010. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja sokszor hallottam már köszönöm
2010. okt. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!