Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női szemmel milyen ez a nő?

Női szemmel milyen ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Szép? Átlagos? Csúnya?

Kort is írjatok.Köszi


2011. jan. 8. 16:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hasonlít az arcunk,szóval örülök a válaszoknak:)
2011. jan. 8. 17:23
 12/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



Ha élőben látnám smink nélkül, elmennék mellette az utcán.Semmi extra.Szerintem az alakja is csunya,egyáltalán nem arányos..

2011. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jaj menjetek már, mi az, hogy magasan az átlag fölött van?? Ezt mondom Angelina Joliera, de Kimre....hát nem. Szerintem én is szebb vagyok és ezt nem azért mondom, mert irigy lennék rá vagy ilyesmi, alakot sem cserélnék vele semmiért.
2011. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csini csaj:)

21

2011. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Sminkkel szép nőnek tartom, de láttam róla több sminkelős videót, amin ugyebár smink nélkül indított.


Háát...Nagyon durván sokat dob rajta az, hogy profin megcsinálják (persze kin nem?).

Ennyi pénzből, profi stábbal egy teljesen átlagos nőből is lehet bombázó. Csak ugye a legtöbb embernek ez nem adatik meg.


Összességében nem ronda, de vannak nála sokkal szebbek is.

2011. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

A harmadik képen ekte úgy néz ki, mint Ördög Nóra.

Szerintem nem egy szépség, azt sem mondom rá, hogy csúnya, de az ajka, a műfeje... Elég visszataszító.

2011. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az arca és a feneke márpedig átlag feletti!!! :)
2011. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
de a feneke is fake:D
2011. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is! Szerintem nagyon szép nő,viszont persze vannak még sokan mások akik ugyanilyen szépek, sőt másnak még szebbek is:)A feneke valóban nagy ezen nem lehet mit szépíteni igen.... Smink nélkül nem olyan gyönyörű,mint sminkkel,de most őszintén melyik nő nem néz ki jobban sminkkel,mint anélkül? Szerintem a válasz egyszerű. Mégegyszer köszi:D Puszi.
2011. jan. 8. 19:13
 20/27 anonim ***** válasza:
Botoxbaba, sajnálom, de tény.
2011. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!