Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az normális ha már 10 éves...

Az normális ha már 10 éves lány festeni kezdi a haját elől? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Az anyja megengedi neki..Vörösre szőkére. Mikor festi az anyja a haját akkor a lánynak is festi elől...Ez normális???. Igaz hogy hamar ki fog hullani a haja?

Mikor lehet festeni először hajat?

Ismerek olyat aki kiskorában 10-11 évesen elkezdte festeni a haját most 14 éves és nem dús a haja pedig szép dús volt.

12/L


2011. júl. 3. 01:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem normális sem a dolog, sem az anyja. igen, nagy mértékben befolyásolja a haja állapotát a későbbiekben. amúgy nincs korhoz festve, semikor nem egészséges. én 14 évesen kezdem melírral.
2011. júl. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
* korhoz kötve :D
2011. júl. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát azt úgy értettem hogy mikor normális először hajat festeni.. Csak nem jutott eszembe a megfogalmazás
2011. júl. 3. 02:08
 4/16 anonim ***** válasza:
mi az h elől festi?
2011. júl. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs neki frufruja és ketté van választva oldalt a haja..És azt festi.. És ezt úgy értettem..xD
2011. júl. 3. 02:11
 6/16 A kérdező kommentje:
De elnézést a pár értelmetlen mondatért
2011. júl. 3. 02:13
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

és az normális hogy egy 12 éves kölök még a neten lóg éjjel 2 kor?

és egyépként emg mi közöd ahoz h.ki..mikor..miért festetti a haját...

egyéni szoc.probléma...

de ezek után ne gyere azzal h. én vok a bunkó.... mikor jösz itt a kérdéseddel ami nem is tartozik rád-.- szánalams vagy -.- irigy kis csitri -.-..irigyled mi a gyereknek az anyját...mert a te anyád nem engedi:p

2011. júl. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Látom te is sokat tudsz a hajfestésről... Én 10 éves korom óta festem a hajam, a szivárvány összes színét kipróbáltam és most itt ülök sima szőke hajjal és legalább tudom hogy mi áll jól nekem. Attól még hogy befesti a frufruját, SEMMI baja nem lesz. Pl. a hajvasalás 1000x jobban roncsolja a hajat.

Akkor kezded el festeni a hajad, amikor akarod (illetve amikortól engedik).

Ha valami káros, az káros 10 évesen meg 20 évesen is.

2011. júl. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21st century breakdown..
2011. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit korai még.ha 10 évesen elkezdi,milyen mű nő lesz belőle?!
2011. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!