Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lány/fiú jön be?...

Milyen lány/fiú jön be? 2011-es felmérés!? Többség dönt? :D

Figyelt kérdés

Felmérést szeretnék készíteni hogy többnyire milyen kinézetű lányok illetve fiúk a sláger 2011ben :D Szempontok nő: szemszín,hajszín,haj hossz, öltözködés(nőies sportosabb STB) , és amit előszőr megnézel rajta :))

Fiúk: szemszín, hajszín, haj hossz(tüsis hosszabb), öltözködés(előkelöbb sportosabb vagányabb STB) és amit előszőr megnézel egy fiún :))

Előre is köszönöm a segítségeteket. :D szeretném ha többen kitöltenétek :D


2011. jan. 9. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fiú: barna, barna, rövid esetleg tüsis, vagány, és amit először megnézek hogy mennyire kedves az arca :)
2011. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ez elég pozitív válasz :D köszönöm :))
2011. jan. 9. 11:16
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiú

szemszín: sötét

hajszín, hossz: sötétbarna, olyan félhosszú. Nem túl rövid, de nem is a Dzsásztin Bíbörre gondolok :P

öltözködés: elegáns (mondjuk azok az elegáns fekete kabátok... aww :P)

amit először megnézek: arca

lány vagyok, úgyh a lányokat nyilván nem olyan szemmel nézem, de kb ugyanaz, mint a fiúknál, csak a hajuk: hosszú barna hullámos. :)

2011. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

fiúk


haj: világos, leginkább barnás, de szőke is lehet.

szemszín: szintén világos, vagyis kék, szürke, zöld.

haj: lehet rövid, de hosszabb is, ha divatos.

öltözködés: elegáns, kifinomult


először az arcot nézem meg, a kedvesség, udvariasság, lágyság mennyire tükröződik rajta.

-------------------------------------------------------------------


lány vagyok, a fiúk tetszenek, de azért leírom, milyen lányt látok igazán szépnek, vonzónak.


lányok


haj: a feketén és a vörösön kívül bármilyen színű lehet, legszebb, ha hosszú, hullámos.

szem: ua., mint a fiúknál

öltözködés: nőies, szexis


szeritem a nőknek a hajukra kell nagyon ügyelni, és az alakjukra, valamint, hogy ne vágjanak búval bélelt képet.

2011. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Lány:


szemszín mindegy, haja fekete szőke vagy barna,hajhossz minimum vállig érő, öltözködése csőgatya, "pics@nadrág", valami ezekhez passzoló felső és legyen a lány vékony.

És amit először megnézek az az arc.

2011. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

fiú

szemszín: sötétbarna

hajszín: fekete, vagy minél sötétebb barna, annál jobb :)

hajhossz: tüsis, vagy nagyon max 10 cm-es

öltözködés: sportos

amit először megnézek egy fiún: az egész kisugárzása, egyébként először az arca az ami számít.. nekem. :)

17L

2011. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk:


Szemszín: mindegy

Hajszín: ez is

Hajhossz: Hosszú, de mégcsak véletlen sem az a bilifejű stílus, amit Justin Bieber félék viselnek. NE vasalja a haját, borzalmas.

Hogy értsd:

[link]

Ha meg nem hosszú, akkor normálisan levágott, nem kell bele melír, tck-ra vágott haj...

[link]

[link]


Öltözködés:

Legyen igényes, alkalomhoz illően fel tudjon öltözni. Kerülje a csőgatyákat/trottyos gatyákat, a magasszárú cipő-borzalmakat. Ne viseljen fülbevalót, napszemüveget meg csak azért hordjon, hogy ne bántsa a szemét a nap, ne azért, emrt akkor milyen mené és még a buszon sem veszi le.


Egyéb: ne fesse magát, ne járjon szoliba.


Amit először megnézek, az a haj és a magasság ( :D ), utána a szemek.


Bocsi a kisregényért.

2011. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Hol? ***** válasza:
36%

" napszemüveget meg csak azért hordjon, hogy ne bántsa a szemét a nap, ne azért, emrt akkor milyen mené és még a buszon sem veszi le. "


Nos, ezt nem értem ... Miért baj, ha a buszon nem veszem le a napszemüveget ? Én általában nem veszem le buszon sem, mert elég érzékeny a szemem és könnyezik meg nem tudom kinyitni rendesen . Persze, ha beszélek valakivel és számomra elviselhető a napsütés, akkor leveszem .

2011. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

szemszín: mindegy, csak ne barna legyen

haj: mindenképp jó hosszú, szín teljesen mindegy, extrém is lehet:), raszta is ok.

öltözködés: metál, goth főleg, de bármiféle nem hétköznapi stílus lehet, sportos öltözetű ne legyen, vagány, elegáns, extrém, bármi lehet, csak NE legyen divatos, legyen egyénisége!

először... a szemét, aztán a szép haját, majd úgy egészben az alakját ilyesmi :) 22/N

2011. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok természetesen férfiakról írtam:D
2011. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!