Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lány/fiú jön be?...

Milyen lány/fiú jön be? 2011-es felmérés!? Többség dönt? :D

Figyelt kérdés

Felmérést szeretnék készíteni hogy többnyire milyen kinézetű lányok illetve fiúk a sláger 2011ben :D Szempontok nő: szemszín,hajszín,haj hossz, öltözködés(nőies sportosabb STB) , és amit előszőr megnézel rajta :))

Fiúk: szemszín, hajszín, haj hossz(tüsis hosszabb), öltözködés(előkelöbb sportosabb vagányabb STB) és amit előszőr megnézel egy fiún :))

Előre is köszönöm a segítségeteket. :D szeretném ha többen kitöltenétek :D


2011. jan. 9. 10:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
egyébként a 12:18-as kritériumai rám is érvényesek, csak semmi szoli, fülbevaló, napszemcsibenmenőzés, stb.... és legyen legalább 185 centi magas, mert én is elég magas vagyok, és magassarkút szeretek hordani.
2011. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves Hol? !

Én meg nem értem az értetlenkedésed. Írtad, hogy érzékeny a szemed, akkor mi a probléma ? Én azokról beszéltem, akik menőségből hordják, és akkor faszagyerekek lesznek. Zárt területen nincs értelme hordani, csak ha van rá ok. Neked van.

Akinek nem inge...

2011. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Hol? ***** válasza:
Nem kötekedni akartam :D Ne érts félre, csak hát honnan tudod eldönteni, hogy zárt helyen ( ahol természetes fény van pl. busz, ha már erről beszéltünk ) ki miért visel szemüveget, mert zavarja a fény, vagy mert "raj" . Remélem érted mire akartam kilyukadni .
2011. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

szerintem azért látszik az olyan emberek "stílusán" :)

Na meg abból, hogy az emberek 90%-ának szerencsére nincs ilyen jellegű problémája, legalábbis én pl. egyet sem ismerek.

2011. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jól van, értem én.

Csak tisztázni akartam a dolgokat:D

2011. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Futaki.Bátor ***** válasza:

fiú:

szemszín:barna vagy zöld

hajszín:barna vagy fekete

hajhossz:vagy ilyen rövid tüsis vagy hosszú(nem dzsásztínbíbőr:)

stílus:vagány, bejönnek a rocker, metálos srácok szval akik olyan zenét hallgatnak mint én:D

18/L

2011. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Futaki.Bátor ***** válasza:
előző vagyok, elöszőr a fiúk szemétnézem:D
2011. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget. :D:D rengeteget segítettetek :D Köszönöm :DD
2011. jan. 9. 15:47
 19/21 anonim ***** válasza:

Fiú:

A fiúm az álmom, leírom:

Aranybarna szem, barna, kb.3cms haj, vagány öltözködés, és legelőször a helyes arcot látom meg:)

13L

2011. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

fiú:

szemszín: barna

haj: mindegy csak ne vörös legyen,félhosszú haj

öltözködése legyen vagány

és amit először megnézek egy fiún az az összkép,utána pedig az ajkait,imádom a szép ajkakat :)

2011. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!