Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen számotokra az...

Pasik! Milyen számotokra az ideális nő, "álomnő"?

Figyelt kérdés

Ne csak külső tulajdonságokat írjatok! Milyen legyen a természete, viselkedése? Milyen legyen az a nő, akivel el tudnátok képzelni egész életeteket és soha többé nem néznétek rá más nőre? :)

Légyszi túl fiatalok ne írjanak!

22/L


2011. jan. 9. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Főz,mos,takarít,szereti a meccset,de legalábbis azt a tevékenységet amit a pasi.El lehet vele beszélgetni,intelligens,de nem okoskodó.Van humora és jó beszélgetőpartner,de tudja mikor kell csendben maradni.

Nem féltékenykedik,nem csal meg,nem a pénzre hajt.

Igényes,ápolt és szép,van saját stílusa,nem festi magát agyon ,nem rémül meg a pasi amikor smink nélkül látja.Az ágyban pedig mint tudjuk egy"k.va"

Bocsi lány vagyok..de ez az én véleményem:D

21/L

2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem okos,igényes,és házias
2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 18:06-os leírt mindent.

A külsö meg olyan dolog, hogy ideál nem létezik.


21/F

2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Külsőre legyen átlagos testalkatú. 50-70 kg még bőven belefér... ehhez párosuljon mondjuk egy 160-as minimum magasság... Legyen helyes arca, lehetőség szerint nyakig érő vagy hosszabb haja és ne tűzze fel állandóan, hanem hordja kibontva(nekem igazából a barna tetszik a leginkább, de ez ízlés kérdése)és nem utolsó sorban legyen igényes magára, de ne arról szóljon az élete, hogy állandóan vásárol és a legújabb dolgaiban feszítt mindenhol...


Belsőre legyen inteligens(!), tudjak vele beszélgetni vagyis legyen hasonló a gondolkodásmódunk még ha a véleményünk különbözik is... legyen aranyos, de ne túl nyálas és ne is túl lányos úgy értem ne a rózsaszín, a sminkek, a kiegészítők és egyéb baromságok körül forgjon a világ... Túl sokat ne járjon bulizni mondjuk havi 2 még belefér... semmi képpen ne dohányozzon, ne drogozzon(bár azt hiszem ez nem olyan jellemző) és ne is igya matt részegre magát hogy aztán mindenki meghúzhassa... ha egy picit be van csípve az még időnként aranyos is tud lenni, de ne vigye túlzásba. Értse a viccet és ne vegye bunkónak a sima kis csípkelődéseim. ebből következik, hogy tudja mikor gondolok valamit komolyan és mikor viccelek. Rengeteg dolog kimaradt, ami még jó lenne, de nagyobb vonalakban ez az, amit elvárok attól, akivel együtt vagyok...

18/f

2011. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jó kérdés.

az első feltétel, hogy vonzódjak hozzá, mert hosszú távra tervezek, így meg kell tudjon fogjon a külsejével is.

nem is tudom hol kezdjem, így össze-vissza írom, nyilván nincs sorrend.

külső: 165cm körüli magasság, tetszenek az alacsony lányok. nőies alkat, legyen csípője, homokóra-körte közötti átmenet. nagy mell az nem kifejezetten tetszik, de nyilván nem kizáró ok. hosszú, szép haj, középbarna-világosbarna, kék esetleg zöld szem, és nagy szem, manóarc (kislányos), pisze orr, szép mosoly. szeretem ha egy lány lófarokban hordja a haját, és vagy frufru-ja van.


belső: anyának való, rendes lány. egyezzen meg a világnézetünk, ne lássuk a világos máshogy, legyenek azonosak a céljaink: család, szép nyugodt élet. legyen szorgalmas, álljon ki magáért ha arról van szó, legyen véleménye a dolgokról, nem baj ha eltér az enyémtől. nyilván szeresse a gyerekeket, én többet szeretnék, akár 4-et is. nálam a szórakozás azt jelenti, hogy elmegyünk színházba, moziba, sétálni, esetleg vacsorázni, túrázni, kirándulni vagy csak otthon összebújunk, gyújtunk egy gyertyát és megnézünk egy filmet, közösen főzünk, így az én nagy Ő-m is ezt szereti. legyen őszinte, mondjon el nekem mindent. a hűség az természetes, leírni is kár. ne flörtöljön mással még csak viccből sem, mert féltékeny típus vagyok. szeressen bújni, szeresse a romantikát, szeressen velem lenni és ne zavarja, ha sokat akarok vele lenni. nem dohányzok, így jó lenne ha Ő se tenné. nagyon ritkán iszom alkoholt, ezért nem tolerálom ha egy lány gyakran részeg. kábítószerről meg nem is beszélve... legyen életcélja, tudatosan élje az életét, ne csak a nagyvilágba legyen, hogy majd lesz valahogy.

a külsőhöz még hozzáteszem a kisugárzást. van úgy, hogy akármennyire is megfelelnek egy lány belső értékei ha nem érzem azt amit kellene akkor nem fog működni, nyilván itt velem van a baj, de ez van. működnie kell a kémiának, ezért írtam az elejére a külsővel kapcsolatos dolgokat annyira pontosan.

ismerek egy lányt akinek a belső tulajdonságai stimmelnek, csak sajnos ő nem vonz eléggé. és ismerek egy lányt akinek a külső tulajdonságai egy az egyben a felsoroltak, még talán a belső tulajdonságok is megfelelőek -sajnos nem sikerült eléggé megismerni-, de nem vagyok neki elég jó, pedig nagyon vonz.

23f

2011. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18:20-as! Az intelligens ketto db l.
2011. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bírja a városi életet, legyen szociális, és aktív. Legyen nyitott a kultúrára, nagyjárból hozzám hasonló zenei, irodalmi és egyéb ízléssel. Legyen elég okos ahhoz, hogy komolyan lehessen beszélni vele, legyen saját véleménye, ötletei. A döntésképtelen nemtudomkák idegesítenek.

Külsőre nőies domborulatok, popsi, comb, fenék mert azért nemárt ha nem 14 évesnek néz ki. Alap tisztasági dolgok, valami frizura, divatos elegánsabb de visszafogott ruhák.

Egy művelt, temperamentumos, igényes európai nő.


25/F

2011. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok


én 27 vagyok, igaz van pasim, csak úgy írom hogy én 165 cm vagyok és 55 kg, körte alakt talán, mert 83 a mellbőségem azaz 70 -B s melltartót hordok, 66 a derekam a csípőm pedig 93 cm, izmos formás combjaim vannak, ugyanilyen izmos, kicsit puhább és kerek fenekem, a melleim nem nagyok, de arányosak és kerekek :) a vállam viszonylag széles

a hajam természetes szőkésbarna, de aranybarnának, sötét szőkésnek is mondják, néha olyan vöröses a fénye, de amúgy barnás kategória, persze nyáron világosabb, a szemem közepesen sötét kék, kékesszürke, de szokott változni az is, a szempilláim nem túl hosszúak, ritkán sminkelem magam, de ha igen akkor csak kihúzom a szemem, mert attól nagyobbnak tűnik, a bőröm fehér, de nem vagyok azért hófehérke, az arcom ovális, de elég kerek, szal nem laszti de nem is szögletes

az orrom pisze vagy kicsit turcsi nem is tudom,

a szám közepesen vastag

szal nem túl vékony nem túl vastag

a csontozatom erős, főleg lábban, mert 39-40 es cipőt hordok, de az lehet az enyhe lúdtalp miatt is

szeretem a sportos holmikat és az elegáns ruhákat, szeretem az egyszerűséget

nincs piercingem, van egy kis tettkoom a lapockámon, de nem vészes, a hajam inkább egyenes, de ha víz éri vagy párás levegő akkor magától behullámosodik, asszem ezek a vízhullámok,

amúgy kibontva hordom a hajam, néha cipf ba, vagy egy kis csatot bele, tépett enyhén, általában magamnak vágom, bár nem vagyok fodrász, sosem tanultam annak, volt rövid hajam, az is jól állt,

nincs frufrum, a fogaim tömöttek ápoltak, bár kicsit csámpásak :)

szeplőim nincsenek, a lábam gyantázom, meg le szoktam szedni ott is :)

meg a hónaljamat is, máshol meg nem kell,

pattanásaimat hál istennek kinőttem már

ak örmeimet vágom, nem lakkozom, nem növesztem, alapozót se használok, és szilikont se szeretnék sose, vannak szép bugyijaim, meg harisnyakötős combfixem is, de nem hordanám őket, jobb szeretem a sportos, meg fodros pamut bugyikat, főleg a feketéket, masnisakat, a gombos bugyikat, a topokat vagy gumis sportmelltartókat, de ettől persze még nem tundra bugyi, szeretem a sortokat, meg a combig érő zoknikat, a blúzokat, ha a rövid dzseki alól kilátszik a csípőig leérő felsőm :)

a szűkített szabású szövetkabátokat is szeretem, a csípő naci helyett pedig szeretem a hagyományos farmer vagy bálsony trapéznacit, vagy csőnacit, az ülepe ne legyen buggyos az a lényeg, szeretem a halásznadrágot is, ami kicsit lazább, de a popsira rásimul az alja térd alatt pedig gumis, a sport ruhákat szabadidőket is szeretem,

a sportcipőket, tornacipőket, meg elegánsabb bakancsokat az igényesebb fajtából, szeretem a szegecses öveket és csuklópántokat, a kézfejdíszeket, meg a nyak öveket, nem a dominás tipust, csak mai elegáns, mivel kicsit hosszú a nyakam, nem nagyon, és azokon jól mutat, kicsit tetszenek a goth ruhák is, de azért nem öltözöm halálmadárnak.

Szeretem a szivacsos mellemelő melltartókat is, meg a terepszinű ruhákat, van terep meg farmer szoknyám jó sok, kicsit rövidek, de azért még normál határokon belül, és imádok hozzájuk tornacipőt felvenni, jól áll velük, de ha elegánsabb vagyok akkor szandál vagy papucs, és hozzá blúz, de szeretem a blézereket kosztümöt, a harang alakú szoknyákat


az ilyen fehérneműk jönnek be :)



[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]

2013. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!