Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mitől igazán...

Lányok, nők! Mitől igazán csajos szerintetek egy szoba?

Figyelt kérdés
Milyen kiegészítőkkel pakoljátok tele a szobátokat? Hol vásároltok bele? Fontos nektek, hogy igazi lányos szobátok lehessen? Linkelnétek esetleg képet is?
2011. jan. 9. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Na ez egy igazi csajos szoba. Tekerj 1:33-ra! :)

http://www.youtube.com/watch?v=hS79zNAbBRM

2011. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy igazán csajos szoba rózsaszín,vagy halvány lila színre van kifestve, fehér bútorok vannak benne, sok függöny, díszpárna, és gyertya díszíti. Fényes anyagból készült díszpárnák, amik természetesen megegyeznek a függöny, és az ágyterítő színével.
2011. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Húú első megnéztem nagyon jóó kis szoba. De szeretnék én ilyet. Csak panelban lakok sehogy se kivitelezhető. Kár, hogy angolul beszél, mert sajnos nem értem igy amit mond. 24/L
2011. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, nekem három falam homokszínű, egy pedig vörös, a bútoraim (kevés, mert utálom a zsúfoltságot) feketék, van egy nagy tükröm körbetűzdelve magazinokból kitépett smink/hajleírásokkal, rózsaszín lávalámpám meg egy ilyen tologatós ruhaállványom. két szép nagy ablakom van, tehát sok a fény, közöttük egy kép valami nagyvárosról, a főlámpa (csillár magyarul) helyett meg csak egy égő lóg a plafonról : D nekem ez az álomszobám és épp elég csajos. úgyhogy konkrétan nemtudom mire gondolsz, ilyesmire ? [link]
2011. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

- Első: Köszönöm a linket. Azt hiszem már láttam egyszer ezt a linket. Annyira nem tetszik a szoba, mert nekem túl sok eltérő szín van benne, nem szeretem az ilyen sötét barna fa bútorokat. Inkább azt mondanám, hogy vagány kislányos a szoba, mint csajos, de meg kell hagyni szép, csak én nem erre vágyom.


- Második: Igen. Kb. nekem is ilyenek az elképzeléseim, már a fehér bútorokról már letettem. De valóban ilyen egy igazán csajos szoba.


- Utolsó: A link amit küldtél eszméletlen. Pontosan ilyenre gondoltam, bár a fal lehetne rózsaszín de a szoba gyönyörű.


- Nekem három falam világos rózsaszín, egy pedig nagyon sötét rózsaszín. Az ágyam fölött vízszintesen két hullásom tükör van. Az ágy mellett kis éjjeliszekrény, rakta gyertyák, rózsaszín fehér plüssök. Az ablakomon három függöny van. A legbelső egy szint teljesen átlátszó gyöngyház színű selyem függöny, rajta egy fehér rövidebb függönnyel ami sötét rózsaszín szalaggal van megkötve, kívül pedig egy szintén sötét rózsaszín sötétítő függöny. Az asztalom tele van rózsaszín "porfogókkal", sminkek, parfümök, apró ajándékok, fölötte kis tükör lóg a falon, amik egyébként teljesen üresek. Szép szép, de nem az igazi, mindig hiányolok belőle dolgokat. :-( Mindenkit fölpontoztam.

2011. jan. 10. 16:48
 6/10 A kérdező kommentje:

Visszaolvastam, egy katasztrófa amit írtam.

- Köszönöm a linket, azt hiszem már láttam ezt. (Nincs két linket.)

- Bár a fehér bútorokról már letettem. (Bár a már helyett.)

- Rajta gyertyák. (A rakta helyett.)

- A legbelső egy szinte teljesen átlátszó gyöngyház színű selyem függöny. (Szint - szinte.)


Nem tudom mi van velem, elnézést.

2011. jan. 10. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én imádom a szobám és elég csajos is:) Parketta van élénk mandarin falak, ugyan ilyen függöny és szőnyeg! Fehér gardrób szekrény és minden bútor fehér. Van benne egy fésülködő asztalka mellette egy polc teli smink cucokkal a falon van ékszartartó tábla. Ágyamon piros-narancs ágytakaró diszpárnák, sok sok gyertya a polcokon és egyéb kis dekorok valamint néhány leopárdos kiegészitő párna kis szőnyeg takaró!

2011. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az én szobám eléggé csajos, de szerintem a Macskám a családom és a fiúk című filmben Georgia-nak csajos szobája van.

az enyém mitől csajos? poszterektől, fényképektől, divatképektől, és szerintem az egyáltalán nem szép ha kiteszed a 2 négyzetcentis twilight képeket és az egész falad egy merő cellux , nekem poszter csak 3 db van a kedvenc sztáromról (lány) aki olyan szép és jó képei vannak hogy divatképnek is elmegy akkor kint van 2 sztár-autogram amik ugyancsak szép képek emelett minden olyan (általában a4-es) képekt kiteszek ami tetszik. ezek általában divatképek, smink-, parfümreklámok, stb. meg ilyen régi Moulin Rouge korszakos francia képek is kint vannak.,

2011. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amíg otthon laktam neonzöld volt a szobám fala, és terrakották a bútorok, illetve világos a parketta. Húgomnak pedig narancs fal fekete bútorok és szintén világos parketta, minkettő csajos volt. Most a hálószobánk pirosas színű van egy nagy fekete francia ágy mögötte fekete-fehér indamintás tapéta, diszkógömbök vannak a lámpa körül és világos a parketta. szerintem jó, de még nincs kész, kell még két fekete éjjeliszekrény, fel kell tenni az Elvises, és az Audrey Hepburn-ös plakátokat, és kell egy fekete csillár is (a pasim ki fog bukni). Ha egyedül élnék, budoár stílusú lenne a szobám, sötét lila falakkal, a középső fal fekete vagy lila bársonnyal behúzva, és lehet kell egy barokk stílusú fekete fésülködő asztal is.

26/l

2011. jan. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy tipikus csajos szoba szerintem is lila vagy rózsaszín falakkal bír, fehér bútorok vannak benne (fésülködőasztal evidens), tele van plüssökkel, függönyökkel, díszpárnákkal (persze harmóniában vannak a színek), netán poszterekkel a legújabb kasztrált kanról, nyálas könyvek, stb. Szóval érted. Persze lehet lányos egy olyan szoba is, ami nem felel meg minden imént említett kritériumnak, de ez az alap.

De hogy a többi kérdésedre is válaszoljak; egyenlőre nincs saját szobám, majd jövőre. Számomra nem fontos, hogy igazi csajos szoba legyen, sőt. Nem is bírnám rózsaszín falak között. Most, ahogy így elképzeltem, világoszöld és sötétebb kék falakat látok magam előtt, sárga plafonnal. Remélhetőleg sikerül sötét bútorokat szerválnom addig, az ágyam meg már megvan (világoskék heverő). A padlóról nincs elképzelésem, majd lesz ami lesz.

Gondolom, most hülyének nézel, de tényleg ezt gondolom.:D

2011. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!