Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szóba állnátok egy...

Fiúk! Szóba állnátok egy ilyen lánnyal? (képek)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. júl. 22. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
nem jó a szemöldököd, meg a hajad, am nincs nagy gáz
2010. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Persze, sőt segítek kiszedni a szemöldökét is ha már magának nem sikerül. Megadom a legközelebbi fodrász számát is. Aztán komolyabban is beszélhetünk.
2010. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Túl vastag a szemöldököm? Vagy mi? És a hajammalmi a baj? légyszi írjatok, h mit változtassak...
2010. júl. 22. 17:31
 4/25 anonim ***** válasza:
Alakodról is mutass fotót,nem mindenkit a szépsége miatt szeretnek,nagyon sokszor a belső is sokat számit,persze első benyomás mindig a külsö de ha már ismersz valakit akkor nem:D 20/F
2010. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
semmit nemkel változtatnod amúgy is mindenkinek nem tetszhetsz szerintem csini vagy
2010. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Tök jó xD felteszel egy 6 éves fényképet xDDD Azóta meg lehet tök máshogy nézel ki :DD De én 2004-ben szóba álltam volna veled ;)
2010. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen, szóba állnék egy ilyen lányyal...
2010. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

én ugyan lány vagyok de kérdezted mit változtass, és egy lány sokkal kritikusabb mint egy fiú :)

a hajad kicsit divatjamúlt, bátr nekem azal pont nincs bajom. A szemöldökben igazuk van :) szedesd ki, és szerez be szemöldökfestőt, mert nem elég sűrű.

A sminkeden is van mit igazítani: a szemhélyadra vékonyabb tus-csíkot húzz, és használj spirált, az jot fog tenni az arcodnak.

öltözködésed ebből nem derül ki...

egyébként csinos arcod van ne félj :)

2010. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

a kép nagyon régi... azért 2004 óta tuti hogy változtál már sokat.

tegyél fel újabbat.

2010. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

miért kell mindenkinek a szemöldökét kritizálni? Miért baj az,hogy nem szedeti ki,és nem sminkel?

szerintem így jól néz ki,mert természetes,és nem mű mint a legtöbb lány..Az se baj,hogy nem sminkeled magad,legalább szép bőröd marad..

2010. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!