Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány a szebb? Miért?...

Melyik lány a szebb? Miért? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy melyikük néz ki idősebbnek és mennyinek, hogy melyikük szebb smink nélkül és, hogy kinek tetszik jobban az öltözködése!


1.


[link]


[link]


[link]


[link]


2.


[link]


[link]


[link]


[link]


Ja és melyikőjük a szimpatikusabb?


2011. jan. 10. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ezeket a képeket,valahonnan leszedted...mondjuk a google.hu-ról!!
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na ne mondd!
2011. jan. 10. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
XD elsőő:D XD am szerintem mind a 2 szép. meg jó a stílusuk. talán a 2.:)
2011. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se szép! ez van! ezt kell szeretni!! az első sztem idősebbnek néz ki! ha választani kellene akkor inkább az első! smink nélkül sokkal szebb az ember,de van aki sminkel szebb van aki anélkül! de sztem ők inkább anélkül szebbek! öltözködés is az elsőnek jobb!
2011. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jaj jól van azért ne húzd fel ennyire magad...
2011. jan. 10. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem egyik sem gyonyoru, de masodik szodaval elmegy. az elso szerintem rendkivul unszimpatikus, es elegge arrogans feje van
2011. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kifejezetten ronda, de jobb az alakja, normálisabbak a ruhái. A másodiknak sem szép, hanem átlagos feje van, de az alakja ronda, és a ruhája is tré azon az 1 képen ahol rendesen látszik. Szóval ha választani kell, akkor inkább az első, de különösen egyik sem...
2011. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

AnnaLynne McCord-nak szerintem nagyon beképzelt a kisugárzása és az arca is olyan gonosz manófejű. :] bocsi :$ Persze a díjátadókon meg a hivatalos megjelenéseken parádés, mind a sminkje, mind a haja, mind a ruhája, de privátban szerintem nem az a hűdejó nő.


Jessica Stroup-nak érdekes arca van, de neki kedvesebb a kisugárzása, nem annyira arrogáns, mint AnnaLynne.


Amúgy egyikőjük sem tetszik, ha már 90210, akkor Jessica Lowndes: [link]

2011. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első szebb és szimpatikusabb is nekem.
2011. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, de akkor már a 2. szimpatikusabb. Az 1. nagyon nem az, lenéző és undok feje van.
2011. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!