Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől érzitek jó nőnek magatokat?

Mitől érzitek jó nőnek magatokat?

Figyelt kérdés
Nő kérdezi nőktől!:)Komoly válaszokat kérek!
2011. jan. 11. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Én meg mint férfi mondom a férfinak, hogy jé, te nő vagy.
2011. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Mar alapjaba imadom magam. Ha ehez meg hozzajarul hogy pl. ma Parizsba vgyok a pasimmal,es vasarolni voltunk,vett nekem egy gyonyoru elegans kabatot,miniszoknyat,harisnyakat...stb. ma este vacsora egy elegans etteremben tehat gyonyoru leszek..... Na ilyenkor jo nonek erzem magam. Es biztos az is vagyok,mert mar 2 eve vagyunk egyutt,es bejarjuk a vilagot.....februarban 3-4 honapra indulunk Del Amerikaba.... es nem sorolom hol voltunk idaig. Ja es mar nem elek Magyarorszagon,hanem Milanoban. Isteni nonek erzem magam hogy idaig jutottam.....
2011. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ha szép a sminkem és a hajam, önbizalmat ad.


20.l

2011. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek tartanak, elégedett vagyok az alakommal (igaz, mindig van mit alakítani, de megvagyok vele), hosszú dús hajam van, szép ruháim,
2011. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak néha érzem jól magam,ha normálisan meg van csinálva a hajam,sminkem,amúgy nem.
2011. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

véletlenül elküldtem a választ...


Szóval ezek adnak önbizalmat. Persze az is számít, hogy jól beszélek több nyelven, elvégeztem egy nehezebb főiskolát, sikerült eljutnom vagy 30 országba, vagyis a hétköznapi, karrieremmel kapcsolatos sikerek is közrejátszanak, nemcsak a külső.


Ez így visszaolvasva eléggé beképzeltnek hangzik, de egyáltalán nem vagyok elszállva magamtól. Én is sok mindennel elégedetlen vagyok, csak igyekszem nem mutatni a külvilág felé.

2011. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én úgy imádom magam, ahogy vagyok, bár nem volt ez mindig így. sminkre sincs feltétlen szükségem, leginkább a felesleges időmet töltöm csak ki vele, hogy akkor már kihúzom a szemem, meg alapozó. elégedett vagyok a testemmel és az arcommal is, egy tündér a barátom, szerető családom van, imádom a barátaim, és azt tanulom, amit szeretnék.

L.18

2011. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mitől érzed magadat jó nőnek?
2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 just.me ***** válasza:
100%
Ha van időm rendesen sminkelni, hajat csinálni, csinosan felöltözni. :)
2011. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Amikor azt látom, hogy egyetlen pillantásommal mit tudok elérni az ellenkező nemnél. :]
2011. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!