Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul érzitek magatokat ha...

Rosszul érzitek magatokat ha egy nálatok jobb alakú lánnyal kell strandra mennetek?

Figyelt kérdés
Kellemetlen,hogy utánaszólnak a férfiak és megbámulják,téged pedig nem?
2011. aug. 8. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rohadt kövér, rusnya ember vagyok, mégis nekem sokkal nagyobb sikerem van egy strandon, mint a jajdeszexi kis bocikáknak. Mert én viszem a hangulatot :D:D
2011. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem lehetsz olyan ronda utolsó:)
2011. aug. 8. 18:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én igen,sőt,ha nálam szebbet látok vhol akkor is rosszul érzem magam..persze nem szoktam másnak keresztbetenni,hogy én legyek a szebb,de bennem van a szra érzés...csak 15 vagyok;):D
2011. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

igazából nagyon jó alakom van, és az összes barátnőmnél jobban nézek ki, kivéve egynél, neki olyasmi alakja van mint nekem, sőt sztem jobb is..mindkettőnket megnéznek ugyanúgy , szóval az h ő jobban néz ki fürdőruciban azt én csak magamban könyveltem el, de akkoris szar érzés igen ...:DxD

bocsi, nem szeretnék most szerénykedni mivel anonim oldal , semmi értelme nem lenne hogy most ne az igazat írjam. )


19L

2011. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem.

19/F

2011. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen egyetértek veled utolsó előtti,nem vettem nagyképűségnek,igazad van.

Én sem vagyok csúnya lány,sportolok,feszes vagyok,kerek a fenekem,de a lány akivel nyaralni megyek...Hatalmas mű mellei vannak,hosszú póthaja,óriási műszempillái,műkörme.

Igaz alapjáraton nem lenne szebb,mert láttam már smink nélkül és nem egy gyönyörűség,de így felturbózva elég jó.

Félek előre.Eléggé hozzászoktam,hogy nem vagyok elnyomva ilyen téren,de most ez sz*ar ügy:D

Persze nem rontja el a nyaralásunkat,de azért kicsit rossz érzés.

Kíváncsi voltam ti hogy vagytok ezzel.Köszönöm!

2011. aug. 8. 19:21
 8/18 anonim ***** válasza:
uccsó elötti vok. hát igen megértelek teljes mértékben:S a műmelleket szinte mindenki megbámulja és nem csak a pasik..de az nem azt jelenti h tetszik is a látvány... nemtom hogy néz ki a barátnőd de ahogy leírtad elég "olcsó" hatása lehet :/... ha te meg természetesen vagy szép és dögös akkor te vagy a nyerő :) (én ezt sulykolnám magamba folyton :D)
2011. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Én sem vagyok csúnya lány,sportolok,feszes vagyok,kerek a fenekem,de a lány akivel nyaralni megyek...Hatalmas mű mellei vannak,hosszú póthaja,óriási műszempillái,műkörme."

Hát ez g*ci jó... Egy mű csaj, váó. Szerintem engem a hányinger kerülgetne, hogy mit keres egy tök normális lány egy ilyen mellett. Szerinted csak egyedül vagyok ezzel?

2011. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát valószínű, hogy jobban meg fogják bámulni, mert feltűnőbb mint te. De az nem jelenti azt, hogy szebbnek tartják majd nálad.
2011. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!