Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől érzitek jó nőnek magatokat?

Mitől érzitek jó nőnek magatokat?

Figyelt kérdés
Nő kérdezi nőktől!:)Komoly válaszokat kérek!
2011. jan. 11. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha meg van csinálva a hajam, ki vagyok szépen sminkelve, jó ruha van rajtam, ami jól is áll, és látom, hogy megnéznek a pasik, és utánam szólnak. Na akkor jó nőnek érzem magam:-P

És várom, hogy jó idő legyen, mert akkor kirakhatom azt, amit szeretek magamon:-DDD

2011. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Attól érzem jól magam ha dicsérnek, hogy szép a szemem, vagy jó az alakom..stb. Amúgy legjobban akkor van önbizalmam ha hazaérek és felrakom a póthajam és azzal tényleg jól nézek ki! Sajnos nem lehetek jó nő..ahhoz vékony hajszál kéne..és egyenes. =/ De alapjába nem dobom magam nagyon..mert nem festem magam..én olyan fiús-lányos vagyok! :D Ezért különlegesnek tartanak! (=
2011. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!És a kérdést is,hogy én mitől érzem jó nőnek magam?Igazából elég ritkán tör rám ez az érzés,de amikor "rendesen" nézek ki,smink,haj,akkor nagyobb az önbizalmam:)
2011. jan. 11. 20:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Ruha, amiben jól érzem magam. (Nem mindig a legszebb.) És nekem számít, hogy a cipőnek legyen sarka és kopogjon.. :D Bár magas vagyok, mindig olyan cipőt veszek, aminek van egy kicsi sarka, mert sokkal nőiesebbé tudja tenni a járást.
2011. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Önbizalmam akkor van a legjobban, ha tiszta a hajam, ápolt a bőröm, kényelmes ruhában vagyok (ez lehet akármi), és nagyon jó a kedvem, az ember akkor sugárzik legjobban. Mikor jó napom van, a legegyszerűbb cuccokban is rám fütyülnek. Nekem rengeteget segít a zene, igaz, én metálosabb, vadabb dolgokat hallgatok, amihez dukál a "dög". :) Jó nőnek azért tartom magam, mert próbálok mindent megadni a kedvesemnek, nem zsörtölődök vele feleslegesen, bármikor leülök vele játszani a gépe elé, ha úgy érzed, te mindent megtettél érte, akkor jó nő vagy.
2011. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!