Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek mennyire számít...

Klaumanó kérdése:

FIÚK! Nektek mennyire számít a külső? Kort is írjatok léccy!

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem számít, bár azért ha valaki tényleg túlsúlyos, esetleg elborítsák a pattanások, stb, az már zavar. Egyébként, inkább a belső fontosabb, mert hiába szép egy lány, ha agyilag zokni, netán bunkó...Amúgy sok lány azt hiszi, hogy nem szép, csúnya, esetleg ronda, pedig nem igaz, a társadalom annyira lerombolja az önbizalmukat.

16/f

2011. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne csodáld, neked is első, hogy ha kövér, vagy pattanásos, akkor szóba se állsz vele.

A kövér nem egyenlő a csúnyával, az egyenlő a kövérrel és pont.

Ahogy elnézem, itt ki számít egy-egy képen kövérnek, még csak ebben sem értenénk egyet szerintem, hogy kin van felesleg. Mondjuk nekem mindegy, ha már nem divat a mell a csajokon, nekem nem fog hiányozni. :P


El kell keserítselek: fontos a külső. Jól hangzik, hogy csak a belső számít, de ha egy fiú lát az utcán, azt nem fogja tudni, milyen klassz ember vagy, csak az alakodat látja.


Gondolj bele: ha hozzád odalép egy túlsúlyos, pattanásos fiú, elálló fülekkel, és gagyi ruhákban, akkor Te adnál neki esélyt, hogy egy jó beszélgetés során kiderüljön, hogy ő esetleg a legcsodálatosabb ember, akit eddig ismertél, vagy elhajtanád?

2011. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok, mint az autókkal:D


Volt bmw-m, rohadt szép volt, minden reggel álló farokkal ültem bele és az utcán nedvedtek meg égnekálltak töle az emberek, holott egy hálátlan, hisztis pénznyelö volt.


Vettem egy utolsó szériás omega kombit, ami gyönyörü, nagy, impozáns, csak a hozzáértök veszik észre és nem foszt ki.

2011. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak ne legyen k*rvás
2011. jan. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem ha valaki ad a külsőre, számít a belsője, de ha a külsőjét is elhanyagolja...És a túlsúlyost nem úgy képzelem el, hogy felszed 1-2 kg-ot. Amúgy tök mind1 ezen rágódnod, azért szeressen vki mert olyan vagy amilyen. Nem?
2011. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egyébként nem vagyok túlsúlyos,csak egy kérdés volt,és kíváncsi voltam,hogy evvel hogy vannak a fiúk!
2011. jan. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!