Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mennyire rossz pont ha...

Lányok mennyire rossz pont ha egy fiú nem tud öltözködni? Mennyire számít a külső? Már a ruházat és nem a test

Figyelt kérdés

Fogalma sincs a divatról,nincsenek divatos ruhái stb..

kisebb eséllyel indul az ilyen srác?


2009. jún. 19. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Mi pont így ismerkedtünk össze a párommal. Szegénykémet én tanítottam meg divatosan öltözködni. Soha nem volt egy jó ruhája sem, mert szegények. Nem néztem le emiatt sosem. Az első randinkon a legjobbnak számító ruháját vette fel, olyat, amit más otthonra venne fel takarításra, de nem szóltam le érte, még magamban sem.


A ruházkodás és a külcsín csak egy dolog. Hiába szép és divatos valaki, ha bunkó.

2009. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiataloknál számít, ha anyuci vásárolta pulcsiba jár, meg olyan gatyába amit apám sem venne már fel akkor az marha röhejesen néz ki, és hát lehet látni ilyeneket... Igen kisebb eséllyel indul mint egy divatosabb srác. Manapság már minden a divat körül forog. Itt is minden második kérdés úgy kezdődik hogy "divatos ez a..." vagy "divat még ez meg emez?".
2009. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is elég topis volt, mikor találkoztunk, én kezdtem el vele jobb ruhákat vetetni, megtanítottam öltözködni. sokszor ez nem pénz kérdése, inkább idő, hogy megtaláljuk a jól kinéző, márkásabb, de leárazott darabokat. azóta nagyon csinos. és nem a divat a lényeg, hanem hogy rendezett, tiszta legyen az öltözéke. én utálom, mikor a kis taknyok a legmárkásabb cuccokban mászkálnak, mintha legalábbis ő kereste volna meg a rávalót és még le is néznek másokat. szánalmas.
2009. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétel nálam, de plusz pont, ha egy pasi jól tud öltözködni...én így vagyok vele.
2009. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval ajánlatos oda figyelni rá.

Ennyire számít külső?


Jó mindíg vanna normálisak akik nem ez alapján ítélnek.

De miért van az,hogy a többség ezek alaján ítél meg?

2009. jún. 22. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok, aki azt írta, hogy nem feltétel, de plusz pont.

De azért vannak alapkövetelményeim a férfiak öltözködésével kapcsolatosan. És nem pénz függőek, mert

turkálóból is lehet igényesen öltözni.

Arra gondolok itt, hogy fiúk se tűrjék a pólót a nadrágba, ne húzzanak szandálhoz zoknit. Rövid nadrág esetén, húzzanak titokzoknit a cipőhöz, ne érjen térdig mert hülyén néz ki.

Ha nem vagy jártas a divatba, nézz szét a neten. Ha látsz valami jót, de nincs rá pénzed, turkálóban akkor is lehet venni. Nem gáz egyáltalán szerintem.

2009. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

engem a divat nem érdekel


nem titokzoknit hordok hanem sport a cipőhöz,az csak nem baj

2009. jún. 24. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!